Prace naprawcze muru oporowego przy drodze ewakuacyjnej na wzgórzu zamkowym przy Zamku Lubelskim.

Muzeum Narodowe w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00337531
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00337531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-07 13:13
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb2a05c9-22bf-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
9462700771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00337531 z dnia 2022-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace naprawcze muru oporowego przy drodze ewakuacyjnej na wzgórzu zamkowym przy Zamku Lubelskim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387167680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mnwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mnwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace naprawcze muru oporowego przy drodze ewakuacyjnej na wzgórzu zamkowym przy Zamku Lubelskim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb2a05c9-22bf-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00337531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00186967/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace naprawcze muru oporowego przy drodze ewakuacyjnej oraz garażu podziemnego pod dziedzińcem Zamku Lubelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00315927/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 302580,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: Prace naprawcze muru oporowego przy drodze ewakuacyjnej na wzgórzu zamkowym przy Zamku Lubelskim. Prace są realizowane w ramach zadania: "Prace naprawcze muru oporowego przy drodze ewakuacyjnej oraz garażu podziemnego pod dziedzińcem Zamku Lubelskiego".
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa arch. mgr inż. Pawła Pływacza - tytuł dokumentacji: „Remont muru oporowego przy drodze ewakuacyjnej oraz garażu podziemnego pod dziedzińcem Zamku Lubelskiego – obiekty znajdujące się na terenie zespołu zamkowego w Lublinie” w zakresie:
1. Remontu muru oporowego na odcinku A-L zgodnie z oznaczeniami na Projekcie Zagospodarowania Terenu – w całości objętej dokumentacją. Zakres robót obejmuje:
1.1. Demontaż nieniszczący okładziny kamiennych,
1.2. Skucie tynków z murków,
1.3. Rozbiórka części konstrukcji betonowej murku oporowego,
1.4. Uzupełnienie konstrukcji betonowej murku oporowego,
1.5. Oczyszczenie okładzin kamiennych,
1.6. Przygotowanie płyt kamiennych do ponownego montażu za pomocą kotw ze stali nierdzewnej,
1.7. Wykonanie hydroizolacji pionowej murków,
1.8. Montaż okładzin kamiennych na murkach,
1.9. Wykonanie tynków na murkach,
1.10. Wykonanie warstw malarskich na tynkach.
1.11. Demontaż i ponowny montaż lamp oświetleniowych zamocowanych na murkach.
2. Remontu izolacji nad piwnicami skrzydła północnego – odcinek o długości 6m. Lokalizacja zgodnie z załączonym schematem na Projekcie Zagospodarowania Terenu – w całości objętej dokumentacją; Zakres prac obejmuje:
2.1. Rozbiórkę nawierzchni dziedzińca wraz z podbudową oraz warstw izolacyjnych stropodachu.
2.2. Naprawę izolacji wodnej, w miejscach stwierdzonych nieszczelności, poprzez wymianę fragmentów nieszczelnych izolacji zgodnie z zestawieniem warstw lub uszczelnienie z wykorzystaniem materiałów nowych przeznaczonych do wykorzystania z materiałami obecnie zastosowanymi.
2.3. Odtworzenie warstw stropodachu,
2.4. Odtworzenie nawierzchni dziedzińca,
2.5. Wymianę uszkodzonych fragmentów tynku w pomieszczeniach pod remontowanym fragmentem izolacji.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 1 - opisie przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 4 – wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp – nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane