Usługa oświetlenia ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych gm. Strzałkowo

GMINA STRZAŁKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00009299
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00009299/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-07 11:22
Lokalizacja
Strzałkowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ae30f16-80a1-43ba-90ad-b649ea7e5413
Identyfikator
6671688788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

Wykonawcy

1 przyznane

Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o.Kalisz, PL · lot 0
669 918,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00009299 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa oświetlenia ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych
gm. Strzałkowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZAŁKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019450

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Prymasa Wyszyńskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Strzałkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-420

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@strzalkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strzalkowo.pl/pl/index.php

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa oświetlenia ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych
gm. Strzałkowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ae30f16-80a1-43ba-90ad-b649ea7e5413

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00009299

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026135/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługa oświetlenia ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych gm. Strzałkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661170

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze,‒ jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia;
Uzasadnienie faktyczne zastosowania trybu z wolnej ręki:
Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o., ul. Wrocławska 71A, 62 – 800 Kalisz jest wyłącznym właścicielem urządzeń (sieci) oświetlenia ulicznego i drogowego na terenie gminy Strzałkowo i jako jedyne jest zdolne świadczyć tę usługę. Sp. z o.o. Oświetlenie Uliczne i Drogowe ponadto, korzystając z przysługującego jej jako właścicielowi prawa nie wyraża zgody, aby infrastruktura oświetleniowa będąca własnością spółki, zlokalizowana na terenie gminy Strzałkowo była udostępniana do prowadzenia eksploatacji i konserwacji innym podmiotom, niż wybranym przez spółkę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa oświetlenia ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych znajdujących się w obrębie administracyjnym Gminy Strzałkowo za pomocą infrastruktury oświetleniowej będącej w posiadaniu Wykonawcy: Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o., ul. Wrocławska 71A, 62-800 Kalisz

4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 61816072568

7.3.3) Ulica: Wrocławska 71A

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 669918,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi