Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 13 07 03 Inne paliwa (włącznie z mieszaninami) - 13 zadań.
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00337885
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-07 14:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5222548391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych
Wykonawcy
13 przyznanych
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
12 312 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
12 960 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
12 960 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLNREMONDIS Sp. z o.o.Warszawa, PL
25 920 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
12 312 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
17 280 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
20 790 PLNWASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
15 184,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.