Remont ulicy Różyckiego 23-27 wraz z budową miejsc postojowych (zadanie realizowane w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego)

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00338006
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00338006/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-07 14:53
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ba5a608-1fad-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6112763864
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00338006 z dnia 2022-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Różyckiego 23-27 wraz z budową miejsc postojowych
(zadanie realizowane w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363294530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ptasia 2a

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 6420037

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ukasica@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzdim.bip.jeleniagora.pl/?cid=1

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/652799

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ulicy Różyckiego 23-27 wraz z budową miejsc postojowych
(zadanie realizowane w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ba5a608-1fad-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00338006

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020706/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont ulicy Różyckiego 23-27 wraz z budową miejsc postojowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312621/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZDiM-P.271.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 319327,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie odcinka drogi wewnętrznej ul. Różyckiego w Jeleniej Górze o długości około 134 m, na działkach oznaczonych numerami ewidencyjnymi: 115, 82/59, 82/18, 76 (obręb 0060, AM-20).
2. Zakres rzeczowy zadania obejmuje przebudowę istniejącej nawierzchni jezdni, chodnika, wykonanie poszerzenia oraz przebudowę kanalizacji deszczowej.
3. Zadanie inwestycje realizowane jest w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego.
4. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i zatwierdzenia oraz wprowadzenia projektu zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania robót budowlanych, a po zakończeniu zadania – do wprowadzenia organizacji ruchu zgodnie z Projektem stałej organizacji ruchu.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i załączniku, który stanowi dokumentacja projektowo-techniczna, zawierająca: dokumentację projektową (w tym: opisy techniczne, wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, mapę ewidencji gruntów, wykaz właścicieli i władających, projekt zagospodarowania terenu, plan orientacyjny, rysunki, uzgodnienia, warunki na odprowadzenie wód deszczowych, uzgodnienia dokumentacji projektowej), Projekt stałej organizacji ruchu oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia w terminie wyznaczonym na składanie ofert, tj. do godz. 10:00 w
dniu 05.09.2022 r., nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane