Zaprojektowanie i wykonanie torowiska, będącego elementem stanowiska ćwiczebnego z nalewakami do obsługi cystern kolejowych i samochodowych.
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00338102
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00338102/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-07 15:24
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-311ac348-035e-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7831082949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneBudowa torów
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO REMTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanikowo, PL · lot 0
392 916,54 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00338102 z dnia 2022-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie torowiska, będącego elementem stanowiska ćwiczebnego z nalewakami do obsługi cystern kolejowych i samochodowych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173433
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czechosłowacka 27
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-459
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 618355925
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sapsp.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sapsp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sapsp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie torowiska, będącego elementem stanowiska ćwiczebnego z nalewakami do obsługi cystern kolejowych i samochodowych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-311ac348-035e-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00338102
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00090998/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa stanowiska ćwiczebnego z nalewakami do obsługi cystern kolejowych i samochodowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255574/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ST.2370.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i wykonanie torowiska, będącego elementem stanowiska ćwiczebnego z nalewakami do obsługi cystern kolejowych i samochodowych.”
Opis i szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określony został w programie funkcjonalno – użytkowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45234116-2 - Budowa torów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392916,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392916,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392916,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo REMTOR Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7770007935
7.3.3) Ulica: ul. Balonowa 3
7.3.4) Miejscowość: Janikowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-006
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392916,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-29| 2022-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |