Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Szkudła – etap I
Gmina Gołuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00338187
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00338187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-07 17:51
- Lokalizacja
- Gołuchów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e264875-2132-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 6080083958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00338187 z dnia 2022-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Szkudła – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Gołuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-322
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 76 17 017
1.5.8.) Numer faksu: +48 62 76 17 082
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@goluchow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://goluchow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Szkudła – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e264875-2132-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00338187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015962/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Szkudła
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314915/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Szkudła. 2. Przebudowa obejmuje odcinek drogi od 0+000 do 0+210 oraz odcinek od 0+240 do 0+534,17 o łącznej długości 504,17 m i szerokości jezdni 6,0 m. 3. Zakres robót budowlanych: 1) wykonanie kanalizacji deszczowej z wpustami deszczowymi, 2) montaż krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem, 3) wykonanie warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno asfaltowej, 4) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno asfaltowej, 5) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie: inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej oraz wymaganych przepisami prawa prób, badań i sprawdzeń przewidzianych w dokumentach opisujących wykonanie przedmiotu zamówienia. 4. Szczegółowy opis zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar robót oraz kosztorys ślepy stanowiące załączniki do SWZ - Dokumentacja techniczna.Prace objęte przedmiotem zamówienia muszą być wykonanie zgodnie Projektem oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
Zadanie realizowane jest ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w terminie wyznaczonym przez zamawiającego tj. do dnia 06. 09.2022r godz. 12: 00 nie została złożona żadna oferta.| 2022-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |