Wykonanie oznakowania poziomego – piktogramy na drogach gminnych na terenie miasta Gniezna

Miasto Gniezno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00338303
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00338303/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-08 07:57
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57085833-1f9b-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
7841001591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchiOznakowanie drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00338303 z dnia 2022-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie oznakowania poziomego – piktogramy na drogach gminnych na terenie miasta Gniezna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gniezno

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gnieźnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lecha 6

1.5.2.) Miejscowość: Gniezno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 614260457

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@gniezno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gniezno.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie oznakowania poziomego – piktogramy na drogach gminnych na terenie miasta Gniezna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57085833-1f9b-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00338303

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028766/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Oznakowanie poziome

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311833/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WD.271.1.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 26422,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie oznakowania poziomego - piktogramy na drogach gminnych na terenie miasta
Gniezna”.
Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych
stanowiącą załącznik do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
1.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie oznakowania poziomego - piktogram znaku B-43 i B-44 (kolor) o wymiarach 1,4x1,4 m z masy
termoplastycznej -19 szt.,
b) wykonanie oznakowania poziomego - piktogram znaku B-36 (kolor) o wymiarach Ø 800 mm z masy termoplastycznej – 4
szt.
W przypadku konieczności usunięcia istniejącego oznakowania w miejscach wykonania nowych piktogramów, stare
oznakowanie należy usunąć.
1.2. Zadania zawarte w punkcie 1.1. należy wykonać zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ. Szczegółowy zakres dotyczącywykonania piktogramów zostanie przekazany Wykonawcy w dniu podpisania Umowy.
2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zapewnia:
2.1. Oznakowanie miejsca wykonania przedmiotu zamówienia na własny koszt, na podstawie zatwierdzonego projekty
tymczasowej zmiany organizacji ruchu wykonanego, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2.2. Narzędzia i urządzenia niezbędne do wykonania zamówienia.
2.3. Wykonanie prac zgodnie z Drogowymi Ogólnymi Specyfikacjami Technicznymi oraz Załącznikiem nr 2 do
Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i
sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz. U. z
2019r. poz. 2311 t. j.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na postawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. Zgodnie z cytowanym przepisem „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”.
W niniejszym postępowaniu do terminu składania ofert, tj. do dnia 05.09.2022 r. do godz. 08:00 nie złożono żadnej oferty, wobec czego Zamawiający obowiązany jest unieważnić postępowanie.
2022-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane