Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej instalacji klimatyzacji w Inspektoratach Oddziału ZUS w Białymstoku oraz dostosowania wejścia budynku I/ZUS w Sokółce do potrzeb osób niepełnosprawnych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00338739
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-08 10:02
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
6 przyznanych
GRAŻYNA SYKAŁABiałystok, PL
21 076,05 PLNGRAŻYNA SYKAŁABiałystok, PL
50 479,2 PLNGRAŻYNA SYKAŁABiałystok, PL
42 252,96 PLNGRAŻYNA SYKAŁABiałystok, PL
50 479,2 PLNGRAŻYNA SYKAŁABiałystok, PL
23 560,65 PLNGRAŻYNA SYKAŁABiałystok, PL
18 390,96 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.