Modernizacja kortu tenisowego w miejscowości Szydłowo
Gmina Szydłowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00339195
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00339195/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-08 11:54
- Lokalizacja
- Szydłowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83a3a670-220e-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 5691749854
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00339195 z dnia 2022-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kortu tenisowego w miejscowości Szydłowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szydłowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378479
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 61
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-516
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236554019
1.5.8.) Numer faksu: 236549328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@szydlowo-maz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.szydlowo-maz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szydlowo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kortu tenisowego w miejscowości Szydłowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83a3a670-220e-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00339195
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040857/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja kortu tenisowego w miejscowości Szydłowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314599/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja kortu tenisowego w miejscowości Szydłowo”.
Zamierzenie budowlane obejmuje roboty związane z przebudową i remontem kortu do gry w tenisa ziemnego zlokalizowanego na dz. nr ewd. 361 w Szydłowie:
- remont istniejącego kortu do gry w tenisa ziemnego,
-budowę utwardzonych dojść do boisk i pozostałych obiektów sportowych - chodników z kostki,
- montaż masztów oświetleniowych,
Zakres prac obejmować będzie:
1. Roboty rozbiórkowe:
- demontaż istniejących linii oraz słupków do siatki
- demontaż siatki wokół kortu wys. 3,00 m
- demontaż istniejących obrzeży oraz kostki brukowej
- wykop oraz utylizacja istniejącej mączki wraz z warstwami podbudowy
2. Roboty remontowe:
- oczyszczenie i pomalowanie istniejących słupów do siatki wraz z furtką
- montaż nowej siatki ocynkowanej powlekane wys. 3 m
- montaż obrzeży na korcie oraz chodnik przed kortem
- montaż kostki brukowej gr: 6 cm, na podsypce cmentowo –piaskowej.
- wykonanie warstwy odsączającej gr. 10 cm
- ułożenie warstwy geowłókniny
- wykonanie warstwy konstrukcyjnej z kruszywa łamanego o frakcji 31.5 – 63 mm
- warstwa klinująca z kruszywa łamanego o frakcji 0 – 31,5 mm
- warstwa elastyczna ET gr: 3,5 cm
- elastyczna nawierzchnia sportowa poliuretanowo – gumowa typu 2S
- montaż słupów do siatki – 2 szt.
- montaż latarni solarno – wiatrowych ledowych wys: 6 m – 2 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45212213-2 - Roboty związane z oznakowaniem obiektów sportowych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2022-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |