Zakup fabrycznie nowego samochodu elektrycznego

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00442718
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00442718/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-02 11:15
Lokalizacja
Będzin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-abf10be5-508f-4611-8f2c-935f1524cbfa
Identyfikator
6292147775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442718 z dnia 2024-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup fabrycznie nowego samochodu elektrycznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276711980

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ignacego Krasickiego 25

1.5.2.) Miejscowość: Będzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 267 44 82

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biurozpk@zpk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abf10be5-508f-4611-8f2c-935f1524cbfa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


wojewódzka samorządowa jednostka organizacyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup fabrycznie nowego samochodu elektrycznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abf10be5-508f-4611-8f2c-935f1524cbfa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442718

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023201/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup fabrycznie nowego samochodu elektrycznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428326

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AD-B.230.14.2024.DK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 252032,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego, osobowego, elektrycznego samochodu dla Biura Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Będzinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga, aby cena całkowita przedmiotu zamówienia zawierała roczny pakiet ubezpieczeń (polisę OC, AC, NNW, Assistance, Autoszyby).
4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert.
2024-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy