Modernizacja drogi do osiedla Słonecznego w miejscowości Mucharz o długości 530,00 mb
GMINA MUCHARZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00339450
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00339450/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-08 12:46
- Lokalizacja
- Mucharz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4955693d-1185-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
- Identyfikator
- 5512618591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00339450 z dnia 2022-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi do osiedla Słonecznego w miejscowości Mucharz o długości 530,00 mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUCHARZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 226
1.5.2.) Miejscowość: Mucharz
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-106
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 8761483
1.5.8.) Numer faksu: 33 8739005
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mucharz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mucharz.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mucharz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi do osiedla Słonecznego w miejscowości Mucharz o długości 530,00 mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4955693d-1185-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00339450
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034438/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja drogi osiedla Słonecznego w miejsowości Mucharz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00286990/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.39.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1460310,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja drogi do osiedla Słonecznego w miejscowości Mucharz o długości 530,00 mb
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na modernizację drogi do osiedla Słonecznego w miejscowości Mucharz o długości 530,00 mb prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp do upływu terminu składania ofert tj. do 18 sierpnia 2022 r. do godz. 10:00, ofertę złożyli następujący Wykonawcy:1. DROGBUD SOBANIAK Sp. z o.o. z siedzibą w 34-222 Zawoja 1970. Cena oferty brutto 193 038,66 złotych.
2. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe WIKOS FRESH Michał Strzelec z siedzibą w 32-551 Babice przy ulicy Adama Mickiewicza 72. Cena oferty brutto 243 988,95 złotych.
3. Firma Produkcyjno Handlowo Transportowa TRANSFIG Wiesław Figa z siedzibą w 32-061 Rybna, Przeginia Duchowna przy ulicy Podświerkle 62. Cena oferty brutto 252 414,67 złotych.
Bezpośrednio przed upływem terminu składania ofert zamawiający na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 126 900,00 złotych brutto.
Wobec tego, że cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu na modernizację drogi do osiedla Słonecznego w miejscowości Mucharz o długości 530,00 mb przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Pzp. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2022-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |