Przebudowa drogi gminnej nr 887504Z Czernin-Bardy Etap I
Gmina Dygowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00339781
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00339781/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-08 13:52
- Lokalizacja
- Dygowo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1694d6c-189b-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 6711801708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00339781 z dnia 2022-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 887504Z Czernin-Bardy Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dygowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Dygowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-113
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 943584195
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@dygowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dygowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1694d6c-189b-11ed-acbd-46d0480cd9c41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 887504Z Czernin-Bardy Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1694d6c-189b-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00339781
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009798/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej nr 887504Z Czernin- Bardy Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300632/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BPP.7013.304.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1041575,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, na terenie gminy Dygowo, w miejscowości Czernin.
Projekt stanowi branżowe opracowanie techniczne drogowe obejmujące przebudowę drogi gminnej nr 887504Z Czernin – Bardy w zakresie działki nr 175/1 obręb Czernin, gmina Dygowo.
Zakres opracowania obejmuje wykonanie projektu konstrukcji drogi o szerokości 3,75 m z płyt drogowych żelbetowych pełnych o wymiarach 300x150x15 cm i płyt jomb o wymiarach 1,0x0,85x12,5 cm na szerokości 0,75 m wraz z istniejącymi zjazdami i poboczem gruntowym.
Długość przebudowywanej drogi wynosi 992,0 m
Przyjęto następujące założenia projektowe:
klasa techniczna: Z
kategoria drogi – gminna
jezdnia: dwukierunkowa, nieograniczona krawężnikiem, z żelbetowych płyt drogowych 3 x 1,5 m oraz płyt jomb o wymiarach 1,0 x 0,75 m o szer. 0,75 m, całkowita szerokość jezdni – 3,75 m
zjazdy: z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
pobocze: gruntowe z mieszanki torfu i ziemi urodzajnej z obsianiem trawą o szerokości – 0,75 m
całkowita długość odcinka: 992,0 m
odwodnienie: rowy.
Spadek poprzeczny jezdni projektuje się jako dwustronny wynoszący 2 %, a na łukach jednostronny. Płyty drogowe należy ułożyć wzdłuż trasy tak, aby dłuższe boki przylegały do osi jezdni, co umożliwi uzyskanie żądanego spadku poprzecznego. Spadek podłużny jest dostosowany do terenu.
Nawierzchnia zjazdów zostanie wykonana z kruszywa łamanego 0-31,5 mm stabilizowanego mechanicznie.
W ciągu rowów przydrożnych zaprojektowano wymianę wszystkich istniejących przepustów pod zjazdami. Nowe przepusty wykonane będą z rur dwuściennych z polipropylenu karbowane o średnicy fi 300. Zastosowanie rur z tworzywa sztucznego umożliwi jej przycięcie ze skosem dostosowanym do pochylenia skarpy rowu (1:1,5) – wylot tego przepustu ukształtowany będzie w formie wylotu do istniejącego rowu poprzecznego.
Długości przepustów dostosowano do szerokości zjazdów, a spadki poprzeczne wynosić będą 0,5 %.
Rury układane będą na ławie z pospółki o grubości 20 cm i szerokości 40 cm. Zasypkę przepustu stanowić będzie piasek.
Skarpy nad wlotem i wylotem przepustów należy umocnić kamieniem polnym ułożonym na podsypce cementowo-piaskowej.
Rowy przed wylotem i za wylotem przepustu należy umocnić na długości 1,2 m płytami ażurowymi o wym. 0,4 x 0,6 m na warstwie podsypki cementowo-piaskowej grubości 10 cm.
Przy remoncie zjazdów i przepustów należy odtworzyć rowy na długości min. po 10 m po każdej stronie przepustu.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również oznakowanie terenu po zakończeniu budowy, wolnostojącą tablicą informacyjną o projekcie, w ramach którego przedmiot umowy jest realizowany (tablica informacyjna o wymiarach 80 cm x 120 cm, w ilości 1 szt. zawierająca informacje zawarte we wzorze stanowiącym załącznik do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Gmina Dygowo jako zamawiający, działając zgodnie z art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 roku poz. 1710 ze zm.), zawiadamiao unieważnieniu niniejszego postępowania z powodu złożenia oferty o wartości przewyższającej kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1327832,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1327832,95 PLN
| 2022-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |