Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 08 99 z Oczyszczalni Ścieków w Suminie na 2025 rok
OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW W SUMINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00009623
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00009623/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 11:52
- Lokalizacja
- Sumina, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c084b742-8888-4d83-b9ee-c631d9c97c54
- Identyfikator
- 6422763019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00009623 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 08 99 z Oczyszczalni Ścieków w Suminie na 2025 rok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW W SUMINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277833290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 12 B
1.5.2.) Miejscowość: Sumina
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-295
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 4278014
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oczyszczalnia@lyski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.oczyszczalnia-sumina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c084b742-8888-4d83-b9ee-c631d9c97c541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
oczyszczanie i odprowadzanie ścieków oraz prowadzenie gospodarki osadami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 08 99 z Oczyszczalni Ścieków w Suminie na 2025 rok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c084b742-8888-4d83-b9ee-c631d9c97c54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00009623
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023929/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Odbiór, transport i zagospodarowanie usOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 08 99 z Oczyszczalni Ścieków w Suminie na 2025 rok
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631993
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OŚ.3320.1.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie odpadu 19 08 99 (osad nadmiarowy w formie płynnej ze zbiorników stabilizacji osadów) powstających w Oczyszczalni Ścieków w Suminie przy ul. Dworcowej 12B w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w ilości ok. 7 800,0 Mg (wartość szacunkowa) zgodnie z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami. Minimalna gwarantowana ilość osadu wynosi 50% wartości szacowanej tj. 3 900,0 Mg. Usługa ma charakter kompleksowy.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z §10 ust. 2 pkt 4 SWZ na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu, w ramach podmiotowych środków dowodowych Zamawiający wymagał, aby Wykonawca wykazał, że wykonał w okresie ostatnich 3 lat, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje należycie, co najmniej 2 zamówienia obejmujące usługę stanowiącą przedmiot zamówienia w ilości min. 3 000 ton w ciągu roku każda.Wykonawca na wezwanie Zamawiającego złożył podmiotowe środki dowodowe, w tym Załącznik nr 5 – Wykaz usług. Wskazane przez Wykonawcę w załączniku nr 5 dwie usługi nie potwierdzają spełnienia warunków udziału w postępowaniu w zakresie ilości odebranych odpadów, co za tym idzie Wykonawca nie spełnia warunków udziału w postępowaniu.
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |