Specjalistyczna pielęgnacja 31 szt. drzew (formowanie i pielęgnacja koron drzew metodą alpinistyczną w tym cięcia sanitarne, pielęgnacyjne, wymiana wiązań) wraz z wycinką 20 drzew na terenie nier. UWr

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00009633
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00009633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-07 11:54
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e4b41f1-83e2-4d65-9cc3-6336300205aa
Identyfikator
8960005408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pielęgnacji drzewUsługi wycinania drzew

Wykonawcy

1 przyznane

MARTYNA KRAWCZYKPiekary Śląskie, PL · lot 0
37 317,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00009633 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Specjalistyczna pielęgnacja 31 szt. drzew (formowanie i pielęgnacja koron drzew metodą alpinistyczną w tym cięcia sanitarne, pielęgnacyjne, wymiana wiązań) wraz z wycinką 20 drzew na terenie nier. UWr

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adriana.wiaderek@uwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1003568

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Specjalistyczna pielęgnacja 31 szt. drzew (formowanie i pielęgnacja koron drzew metodą alpinistyczną w tym cięcia sanitarne, pielęgnacyjne, wymiana wiązań) wraz z wycinką 20 drzew na terenie nier. UWr

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e4b41f1-83e2-4d65-9cc3-6336300205aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00009633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054153/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.53 Specjalistyczna pielęgnacja 31 szt. drzew wraz z wycinką 20 drzew na terenie nieruchomości Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582752

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.2711.67.2024.AW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 226304,16 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36357,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest specjalistyczna pielęgnacja 31 szt. drzew (formowanie i pielęgnacja koron drzew metodą alpinistyczną w tym cięcia sanitarne, pielęgnacyjne, wymiana wiązań) wraz z wycinką 20 drzew na terenie nieruchomości Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu wraz z uprzątnięciem terenu oraz utylizacją biomasy.
2. Wyżej wymienione prace pielęgnacyjne w obrębie koron drzew oraz wycinkowe należy wykonać technikami linowymi bez użycia podnośników koszowych z powodu wąskich ścieżek i nieutwardzonego gruntu w pobliżu drzew zapobiegając nadmiernemu zagęszczeniu gruntu przez ciężki sprzęt.
3. Miejsce wykonania usługi:
 ul. Kopernika 11, 51-622 Wrocław – teren objęty rejestrem zabytków
 ul. J. Curie 14, 50-383 Wrocław
 ul. Koszarowa 3, 51-149 Wrocław
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Wykaz drzew do przeprowadzenia wymaganych prac wraz z lokalizacją wskazany został w Załączniku nr 3a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37317,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64279,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37317,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: W KORONIE Martyna Krawczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980254093

7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zgodnie z treścią złożonej oferty, Wykonawca oświadcza, że części umowy obejmujące: wykonywanie prac pielęgnacyjnych oraz wycinki drzew techniką linową, Wykonawca będzie realizował za pomocą Podwykonawcy: TWIN TWIGS ARBORYSTYKA PATRYCJA SKOCZYPIEC, 30/59 Blanowska, 42-400 Zawiercie.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37317,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi