„Budowa drogi Morzyczyn – Jęczydół wraz z dwoma bocznymi odcinkami.”
Gmina Kobylanka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00340292
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00340292/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-08 19:56
- Lokalizacja
- Kobylanka, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db808d44-fc54-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8542231183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00340292 z dnia 2022-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi Morzyczyn – Jęczydół wraz z dwoma bocznymi odcinkami.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobylanka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685639
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna
1.5.2.) Miejscowość: Kobylanka
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-108
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapublicze@kobylanka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobylanka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kobylanka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi Morzyczyn – Jęczydół wraz z dwoma bocznymi odcinkami.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db808d44-fc54-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340292
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018161/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej Jęczydół - Morzyczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240561/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.6.2022.WS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja jest realizowana w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Planowane przedsięwzięcie jest inwestycją o charakterze liniowym (komunikacyjnym) w ramach której planuje się
przebudowę drogi gminnej 450014Z Jęczydół Morzyczyn na odcinku i ok. 2,18 km o nawierzchni bitumicznej, budowę drogi
bocznej o nawierzchni z kostki betonowej dł. Ok. 0,276 km (ul. Magnolii) oraz budowę odcinka bocznej drogi o nawierzchni
bitumicznej na dł. Ok. 0,304 km. W jego wyniku planuje się przebudowę . Zaplanowano przebudowę drogi gminnej 450014Z
poprzez nadanie jej normatywnej szerokości 5,50 m. W ramach przebudowy planuje się ponadto uszeregowanie ruchu poza
jezdnią poprzez wydzielenie ciągu rowerowego szerokości 2,5 m oraz pieszego szerokości 2,0 m. Zarówno nawierzchnia
jezdni, jak i ciągu dla ruchu rowerowego zostanie wykonana w technologii bitumicznej. Chodnik natomiast będzie posiadał
nawierzchnię z kostki betonowej szarej. Zjazdy indywidualne, do sąsiadujących z projektowaną drogą prywatnych posesji,
projektuje się z kostki betonowej grafitowej, natomiast zjazdy publiczne posiadać będą nawierzchnię bitumiczną. W ramach
przebudowy drogi uwzględniono ponadto prace związane z infrastrukturą towarzyszącą. W ramach przebudowy zakłada się
regulację wszystkich urządzeń obcych zlokalizowanych w zaprojektowanych nawierzchniach. Zamówienie obejmuje
wszelkie świadczenia, które z technicznego, technologicznego, organizacyjnego lub prawnego punktu widzenia są lub okażą
się niezbędne do wykonania robót opisanych lub wynikających z dokumentacji projektowej. „Zadanie budowy drogi
Morzyczyn-Jęczydół wraz z dwoma bocznymi odcinkami obejmuje całkowitą przebudowę drogi głównej oraz budowę ul.
Magnolii i odcinka prowadzącego do dawnej strzelnicy.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14799489,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14799489,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14799489,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tauber Rohrbau GmbH & Co. KG
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE 0126051303
7.3.4) Miejscowość: Greven
7.3.7.) Kraj: Niemcy
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty drogowe - Tauber Polska Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 1/4 72-300 Gryfice
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14799489,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |