Opracowanie scenariuszy symulacyjnych przeznaczonych do wykorzystania w czasie Letniej Szkoły Symulacji dla UJ CM w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od 1 do 10 części.

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00340503
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-09 08:54
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6750001946
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opracowywania programów szkoleniowych

Wykonawcy

8 przyznanych

Tomasz Sanak Usługi MedyczneKraków, PL
3978 PLN
JAKUB STĘPNIEWSKIKraków, PL
3983,33 PLN
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Małgorzata KlochKraków, PL
3986 PLN
KAMILA ŻUR­WYROZUMSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKAKraków, PL
3986 PLN
JAKUB PABJAŃCZYK pabmedProszowice, PL
3987,65 PLN
Robert KupisKraków, PL
3986,67 PLN
Robert KupisKraków, PL
3986,67 PLN
Florence Anna ŻądłoKraków, PL
3980 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.