Dostawy pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich i ciast
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W WAŁCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00340598
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-09 09:21
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PieczywoWyroby ciastkarskie i ciasta
Wykonawcy
2 przyznane
WIESŁAW ŻELEKKamień Pomorski, PL
277 856,15 PLNWIESŁAW ŻELEKKamień Pomorski, PL
277 856,15 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.