Część I: 1: Przebudowa drogi gminnej 101238R w Pysznicy. 2: Przebudowa drogi wewnętrznej w Pysznicy Część II: Przebudowa drogi wew. w Pysznicy w systemie "zaprojektuj i wybuduj”.

GMINA PYSZNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00340688
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00340688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-09 09:48
Lokalizacja
Pysznica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9f98ff5-22a6-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
8652397341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęUsługi pomiaroweRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00340688 z dnia 2022-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Część I: 1: Przebudowa drogi gminnej 101238R w Pysznicy. 2: Przebudowa drogi wewnętrznej w Pysznicy
Część II: Przebudowa drogi wew. w Pysznicy w systemie "zaprojektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322

1.5.2.) Miejscowość: Pysznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 841 00 04

1.5.8.) Numer faksu: 15 841 00 17

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pysznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pysznica.bip.gmina.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Część I: 1: Przebudowa drogi gminnej 101238R w Pysznicy. 2: Przebudowa drogi wewnętrznej w Pysznicy
Część II: Przebudowa drogi wew. w Pysznicy w systemie "zaprojektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9f98ff5-22a6-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042056/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej nr 101238R w Pysznicy od km 0+000 do km 0+670

1.1.6 Przebudowa drogi wewnętrznej w Pysznicy dz. nr ewid. 1200, 1201/1, 1201/12, 1201/11, 1271 od km 0+000 do km 0+596 i od km 0+000 do km 0+209

1.1.7 Przebudowa drogi wewnętrznej w Pysznicy dz. nr ewid. 3287, 3286, 3208, 3207/1,3285 od km 0+000 do km 0 + 681

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00315167/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3545979,27 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2882909,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1: Przebudowa drogi gminnej 101238R w Pysznicy od km 0 + 000 do km 0+670.
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i budowa drogi gminnej o długości 669 m na działkach nr ewid. 1196, 1198, 1278, 1272, 1277/9, 1277/16, 1199/2, 1199/1, 1277/4 obręb 0005-Pysznica.
Drogę zaprojektowano jako jednojezdniową o nawierzchni bitumicznej o szerokości jezdni 5,5 m z jednostronnymi poboczami z kruszywa naturalnego o gr. 15 cm o szer. 0,75 m.
Ulica w planie posiada trzy załomy w km 0+131,60, 0+357,88 i 447,35.
Początek opracowania zlokalizowano w km 0+000 w granicy pasa drogowego drogi gminnej. Koniec opracowania zlokalizowano w km 0+669. W tym kilometrze zaczyna się skrzyżowanie z drogą gminną.
Odwodnienie jezdni drogi odbywać się będzie poprzez nadanie powierzchniom utwardzonym, odpowiednich spadków poprzecznych i podłużnych z odprowadzeniem wody w rejon pasa drogowego. Projekt nie przewiduje powstawania substancji ropopochodnych na terenie projektowanej drogi. W wyniku awarii wszelkie substancje ropopochodne będą usuwane przez odpowiednie służby.
W przekroju poprzecznym zaprojektowano daszkowy spadek jezdni bitumicznej 2% oraz spadek poboczy o wartości 6% - 8%. Spadek ciągu pieszo – jezdnego 2% w kierunku nawierzchni drogi.
W konstrukcji jezdni zaprojektowano dwie warstwy masy bitumicznej – 4 cm warstwy ścieralnej AC11S i 4 cm warstwy wiążącej AC11W na podbudowie z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grubości 20 cm i 0-63 mm o grubości 15cm.
W km 0+040 należy przebudować istniejący przepust fi 80 cm.
Od km 0+000 do km 0+669 zaprojektowano kanał technologiczny.
Wzdłuż drogi projektuje się budowę linii kablowej oświetlenia ulicznego wraz z latarniami na słupach stalowych oraz układ pomiarowy – wg dokumentacji projektowej.
Zadanie 2: Przebudowa drogi wewnętrznej w Pysznicy: dz. nr ewid. 1200, 1201/1, 1201/12, 1201/11, 1271 od km 0 + 000 do km 0 +596 i od km 0 + 000 do km 0 +209.
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i budowa drogi wewnętrznej o długości łącznej 867 m (618 + 209 + 40 m) na działkach nr ewid. 1200, 1271, 1201/11, 1201/1, 1201/12, 1277/4, obręb 0005-Pysznica.
Drogę zaprojektowano jako jednojezdniową o nawierzchni bitumicznej o szerokości jezdni 5,0 m z obustronnymi poboczami z kruszywa naturalnego o gr. 15 cm o szer. 1,00 m.
Ulica w planie posiada jeden załom w km 0+034.54.
Początek opracowania zlokalizowano w km 0+000 w granicy pasa drogowego. Koniec opracowania jednego odcinka zlokalizowano w km 0+618. Drugi odcinek od km 0+000 do km 0+209. W tym kilometrze znajduję się skrzyżowanie dróg.
W profilu podłużnym ulica zaczyna się wzniesieniem i=0,22% do 0,48% do końca odcinka na długości 618m. Następnie na drugim odcinku wzniesienie i=0,61% do końca odcinka.
Odwodnienie jezdni drogi odbywać się będzie poprzez nadanie powierzchniom utwardzonym, odpowiednich spadków poprzecznych i podłużnych z odprowadzeniem wody w rejon pasa drogowego. Projekt nie przewiduje powstawania substancji ropopochodnych na terenie projektowanej drogi. W wyniku awarii wszelkie substancje ropopochodne będą usuwane przez odpowiednie służby.
W przekroju poprzecznym zaprojektowano daszkowy spadek jezdni bitumicznej 2% oraz spadek poboczy o wartości 6% - 8%. W konstrukcji jezdni zaprojektowano dwie warstwy masy bitumicznej – 4 i 3 cm warstwy ścieralnej AC 11S i 4 cm warstwy wiążącej AC 11W na podbudowie z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grubości 20 cm i 0-63 mm o grubości 15cm oraz podbudowę z gruntu stabilizowanego cementem o gr. 15cm.
Od km 0+000 do km 0+618 i od 0+000 do km 0+209 zaprojektowano kanał technologiczny.
Wzdłuż drogi projektuje się budowę linii kablowej oświetlenia ulicznego wraz z latarniami na słupach stalowych – wg dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 2656040,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamowienia jest zaprojektowanie i wykonanie robot budowlanych związanych z przebudową drogi wewnętrznej gminnej w m. Pysznica. W ramach dokumentacji projektowej należy uzyskać zgłoszenie/pozwolenie wykonania robot budowlanych oraz wszelkie inne decyzje administracyjne, uzgodnienia, pozwolenia i opinie niezbędne do zrealizowania zadania inwestycyjnego.
Ogólny, wstępny zakres wykonywania robot budowlanych, charakterystyczne parametry określające zakres robot budowlanych, ogólne właściwości funkcjonalno - użytkowe są zawarte w programie funkcjonalno - użytkowym.
Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w województwie podkarpackim, powiecie stalowowolskim, na terenie gminy Pysznica.
Planowana przebudowa drogi wewnętrznej gminnej będzie polegała na wykonaniu konstrukcji jezdni, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego i warstwy ścieralnej, poszerzeniu istniejącej nawierzchni, wykonaniu obustronnych poboczy bitumicznych, wykonaniu kanału technologicznego, wykonaniu oświetlenia ulicznego oraz oznakowania poziomego i pionowego.
Celem niniejszej inwestycji jest:
· poprawa poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez wykonanie nowej, szerszej nawierzchni jezdni
· poprawa bezpieczeństwa w godzinach wieczornych i nocnych poprzez wykonanie nowego oświetlenia
· zapewnienie spójności sieci dróg publicznych poprzez połączenie drogi wewnętrznej bezpośrednio z drogą powiatową nr 2505R
· poprawa bezpieczeństwa pieszych poprzez wykonanie nowych pełnowymiarowych poboczy
· poprawa płynności i komfortu jazdy, tj. pozytywny wpływ na zdrowie i życie użytkowników drogi oraz stan środowiska
· poprawa dostępności mieszkańców do komunikacji zbiorowej (lepszy dostęp do okolicznych miejscowości i miast),
Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej obejmuję w szczególności:
· Wykonanie poszerzeń jezdni do szerokości całkowitej 4,50 m
· Wykonanie dwustronnych utwardzonych poboczy asfaltowych o szerokości 1,0 m
· Wykonanie wzmocnienia konstrukcji nawierzchni poprzez ułożenie nowej podbudowy na poszerzeniach
· Budowę nowego odcinka oświetlenia ulicznego na całym odcinku
· Wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku tj. od km 0+000 do km 0+681
· Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego drogi oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego
· Inne prace o charakterze przygotowawczym, pomocniczym i porządkującym, takie jak uporządkowanie naruszonej zieleni, rozbiórki elementów drogowych (frezowanie w celu połączenia nowej i starej nawierzchni oraz w celu wykonania nowej podbudowy na wyniesionym skrzyżowaniu)
· Wykonanie remontu istniejących przepustów fi 80 cm
· Wykonanie kanału technologicznego na całym odcinku drogi
· Roboty i zabezpieczenia terenu robot wynikające z planowanej organizacji ruchu na czas przebudowy drogi, uwzględniające również etapowanie robot i przyjęte technologie przez Wykonawcę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 889938,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający ustalił termin składania ofert w/w postępowaniu na dzień 7 września 2022 roku do godziny 10:00.
Przed otwarciem ofert, Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynoszącą: 2 656 040,41 zł.
W wymaganym terminie do Zamawiającego wpłynęły 3 oferty:
1 Przedsiębiorstwo Drogowe sp. z o.o. ul. Towarowa 44, 28-200 Staszów, kwota brutto: 3 309 228,15, gwarancja :72 miesiące
2 Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. Z o.o. ul. Rzeszowska 101, 36-060 głogów Małopolski, kwota brutto 4 347 738,96, gwarancja 72 miesiące
3 ZOMIX S.C. Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny, Regina Zaleśna ul. Szklarniowa 4, 37 – 400 Nisko, kwota brutto 3 502 731,74, gwarancja 72 miesiące
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie zwiększy tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający informuje jak, że unieważnia przedmiotowe postępowanie przetargowe w części I na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3502731,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4347738,96 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający ustalił termin składania ofert w/w postępowaniu na dzień 7 września 2022 roku do godziny 10:00.
Przed otwarciem ofert, Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynoszącą: 889 938,86 zł.
W wymaganym terminie do Zamawiającego wpłynęła 1 oferta:
1 Przedsiębiorstwo Drogowe sp. z o.o. ul. Towarowa 44, 28-200 Staszów, cena brutto: 1 292 869,75, gwarancja 72 miesiące.
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie zwiększy tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie przetargowe w części II na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1292869,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1292869,75 PLN

2022-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane