Przebudowa drogi powiatowej nr 3313E relacji Róża - Kruszów - Kalska Wola na terenie Gminy Czarnocin.
Gmina Czarnocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00341113
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00341113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-09 11:35
- Lokalizacja
- Czarnocin, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7703c6a4-123b-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
- Identyfikator
- 7711733812
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00341113 z dnia 2022-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 3313E relacji Róża - Kruszów - Kalska Wola na terenie Gminy Czarnocin.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647888
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 142
1.5.2.) Miejscowość: Czarnocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-318
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44/616-51-69
1.5.8.) Numer faksu: 44/741-41-11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czarnocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: czarnocin.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czarnocin.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 3313E relacji Róża - Kruszów - Kalska Wola na terenie Gminy Czarnocin.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7703c6a4-123b-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031782/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi powiatowej nr 3313E relacji Róża - Kruszów - Kalska Wola na terenie Gminy Czarnocin.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290658/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RŚI.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 3313E na odcinku o łącznej długości 3932 m w tym:
- w m. Grabina Wola na odcinku 1700 m (zakres 00+000,00 – 01+700,00);
- w m. Biskupia Wola na odcinku 2232 m (zakres 06+200,00 – 08+432,00),
Szerokość jezdni bitumicznej po przebudowie wyniesie 6,10m
Do zakresu rzeczowego zamówienia należy w szczególności:
- rozbiórka elementów drogi kolidujących z wykonywaniem robót,
- wykonanie zasadniczych robót ziemnych (korytowanie, wykonanie nasypów),
- wykonanie warstwy gruntu stabilizowanego cementem Rm=2,5MPa,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- wbudowanie nawierzchni bitumicznych,
- wykonanie kanału technologicznego
- umocnienie poboczy kruszywem łamanym,
- budowa chodnika z mas bitumicznych,
- przebudowa istniejących i budowa nowych zjazdów indywidualnych,
- wymiana/przedłużenie przepustów pod koroną drogi,
- budowa wpustów kanalizacji deszczowej z odprowadzeniem wód do rowów,
- regulacja wysokościowa istniejących wpustów kanalizacji deszczowej,
- wykonanie nasadzeń drzew,
- odtworzenie istniejących i wykonanie nowych rowów przydrożnych,
- wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego.
Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania określony został w dokumentacji projektowej (przebudowa drogi w zakresie odcinków przedstawionych w §1 ust. 2 wzoru umowy), projekcie organizacji ruchu, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót, stanowiących załączniki Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny w/w oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10614202,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10990513,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |