Przebudowa drogi do m. Liniec gm. Barwice

GMINA BARWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00341264
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00341264/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-09 12:06
Lokalizacja
Barwice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52605569-244d-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
6731772542
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00341264 z dnia 2022-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi do m. Liniec gm. Barwice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920417

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięzców 22

1.5.2.) Miejscowość: Barwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-460

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 943736309

1.5.8.) Numer faksu: 943736349

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.barwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.barwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.barwice.pl/index.php?id=289811

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi do m. Liniec gm. Barwice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52605569-244d-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341264

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000903/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa drogi do m. Liniec gm. Barwice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319438/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi do m. Liniec gm. Barwice.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki:
1) Projekt budowlany- wykonawczy- branża drogowa- załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt zagospodarowania terenu- kanał technologiczny- załącznik nr 2 do SWZ,
3) Przedmiar robót- branża drogowa i kanał technologiczny - załącznik nr 3 do SWZ,
4) Szczegółowe specyfikacje techniczne- branża drogowa - załącznik nr 4 do SWZ,
5) Szczegółowe specyfikacje techniczne- kanał technologiczny - załącznik nr 5 do SWZ.
3. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w przypadku, jeżeli w opisywanym przedmiocie zamówienia stosuje się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art.101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp.
4. W przypadku, jeżeli SWZ lub jej załączniki wskazują znaki towarowe, nazwy producentów, pochodzenie, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. zastosowanie innych rozwiązań niż wskazane za pomocą znaków towarowych itd., pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w SWZ. Zastosowanie parametrów lepszych od wskazanych jest dopuszczalne. Wykonawca, który zastosował rozwiązania równoważne lub lepsze, ma obowiązek wskazać je w swojej ofercie i wykazać równoważność lub wyższość w stosunku do rozwiązań opisanych w SWZ. Ciężar dowodowy w zakresie udowodnienia równoważności zaoferowanych rozwiązań z rozwiązaniami opisanymi poprzez wskazanie przykładowego znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, spoczywa na wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (T.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1710) pn. „Przebudowa drogi do m. Liniec, gm. Barwice” do wyznaczonego terminu składania ofert tj. do dnia 09.09.2022r. do godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty. Z uwagi na to przedmiotowe postępowanie należy unieważnić.
2022-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane