Doposażenie Pracowni Medycyny Nuklearnej DZP.242.327.2022
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00341331
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-09 12:21
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8981816856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
8 przyznanych
ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ "TECH-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
2413,8 PLNA-Biotech M. Zemanek-Zboch Sp.J.Wrocław, PL
12 632,1 PLNZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ "TECH-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
5518,8 PLNMEDISO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁÓDŹ, PL
42 681 PLN"MEDISO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
44 993,4 PLN"MEDISO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
44 993,4 PLNMEDISO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁÓDŹ, PL
118 547,4 PLNZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ "TECH-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
1188 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.