Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Czarnocinie.

Gmina Czarnocin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00341351
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00341351/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-09 12:26
Lokalizacja
Czarnocin, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d80134b-eafa-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7711733812
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania architektonicznegoInstalacje zasilania elektrycznegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówRoboty w zakresie kształtowania terenuMaszyny ważące i wagiRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00341351 z dnia 2022-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Czarnocinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 142

1.5.2.) Miejscowość: Czarnocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-318

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44/616-51-69

1.5.8.) Numer faksu: 44/741-41-11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czarnocin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: czarnocin.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

czarnocin.bip.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Czarnocinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d80134b-eafa-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341351

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031782/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Czarnocinie w formule "zaprojektuj i wybuduj".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246464/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RŚI.271.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 478000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn „Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Czarnocinie” w formule „zaprojektuj i wybuduj” Przedsięwzięcie polegać będzie na zaprojektowaniu oraz pełnieniu nadzoru autorskiego i wykonaniu prac budowlano - montażowo - instalacyjnych związanych z przebudową punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych, na terenie którego zbierane i magazynowane będą odpady komunalne, dostarczone przez mieszkańców Gminy Czarnocin. Przebudowywany PSZOK zlokalizowany jest na działce nr ewid. 2050 obręb Czarnocin. Wykonawca zobowiązany jest do zaprojektowania, uzyskania wszelkich niezbędnych zgód, wybudowania i wyposażenia punktu zgodnie z Programem funkcjonalno - użytkowym, uwzględniając planowany cel i funkcję przedsięwzięcia, zgodnie z wymaganiami powszechnie obowiązującego prawa (także prawa miejscowego), norm i wiedzy technicznej oraz sztuki budowlanej. Wykonawca zobowiązany będzie uzyskać niezbędne opinie, uzgodnienia, warunki techniczne, zgody i decyzje niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia. Realizacja przedmiotu zamówienia składa się z dwóch etapów:
1. W ramach Etapu 1 „zaprojektuj” – należy opracować koncepcje programowo - funkcjonalną, dokumentację projektową i uzyskać w imieniu Zamawiającego ostateczną decyzję o pozwolenia na budowę (lub zgłoszenie budowy). W opracowanej koncepcji Wykonawca uwzględni możliwość wykonania rozbudowy oczyszczalni ścieków zlokalizowanej na działce nr ewid. 2050 obręb Czarnocin, której projekt będzie opracowywany równolegle do projektu PSZOK. 2. W ramach Etapu 2 „wybuduj” – należy wykonać roboty budowlano – montażowo - instalacyjne na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej i uzyskać pozwolenie na użytkowanie przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w Programie funkcjonalno – użytkowym, stanowiącym załącznik Specyfikacji Warunków Zamówienia .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

42923000-2 - Maszyny ważące i wagi

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przez Gminę postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację w/w zadania, w wyznaczonym terminie tj. do 25 lipca 2022r. do godz. 10.00 została złożona jedna oferta na kwotę brutto 1 161 900,00 zł (słownie: jeden milion sto sześćdziesiąt jeden tysięcy dziewięćset złotych 00/100), przewyższającą kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynoszącą 611 364,71 zł (słownie: sześćset jedenaście tysięcy trzysta sześćdziesiąt cztery złote 71/100). W obecnej chwili nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny w/w oferty. W związku z powyższym stosownie do art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie należało unieważnić.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1161900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1161900,00 PLN

2022-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane