„Przebudowa instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 5 w Zakopanem" - adres inwestycji ul. Chramcówki 27.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00341442
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00341442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-09 12:46
Lokalizacja
Zakopane, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7619dfef-ee0f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7361065355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUkładanie kabli

Wykonawcy

1 przyznane

GM INWEST RAFAŁ GOLONKA SPÓŁKA JAWNAZaskale, PL · lot 0
191 846,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00341442 z dnia 2022-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 5
w Zakopanem" - adres inwestycji ul. Chramcówki 27.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490573578

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Chramcówki 27

1.5.2.) Miejscowość: Zakopane

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182068320

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp5zakopane.szkolnastrona.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp5zakopane.szkolnastrona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7619dfef-ee0f-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 5
w Zakopanem" - adres inwestycji ul. Chramcówki 27.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7619dfef-ee0f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00212450/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.02.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155972,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych polegających na wykonaniu przebudowy instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 5 w Zakopanem. Adres obiektu: Zakopane, gmina Miasto Zakopane ul. Chramcówki 27. Uwaga! Zakres robót w stosunku do Projektu Wykonawczego został ograniczony do remontu całości instalacji na poziomach piwnic oraz parteru - rozdzielnice, wyniesienie układu pomiarowego, oświetlenie, koryta, gniazda itd. Dodatkowo na pozostałych poziomach projektuje się wykonanie głównych ciągów koryt na korytarzach i sali komputerowej wraz z ułożeniem kabli w.l.z. do wszystkich tablic elektrycznych oraz montaż nowej szafy RACK dla potrzeb budynku wraz z oprzewodowaniem dla potrzeb parteru.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych i prac: został określony w projekcie wykonawczym (PW) oraz specyfikacji technicznej (ST) oraz w przedmiarze częściowym jak również we wzorze umowy stanowiącym załącznik do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dokumentacja projektowa stanowi załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191846,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191846,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191846,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GM INWEST RAFAŁ GOLONKA SP. J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122748273

7.3.3) Ulica: ul. Droga na Antałówkę, 14

7.3.4) Miejscowość: Zakopane

7.3.5) Kod pocztowy: 34-500

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191846,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-08-08 do 2022-08-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Z uwagi na przedłużającą się procedurę przetargową pierwotny termin realizacji zamówienia, został zmieniony na dzień 31.08.2022 r.
2022-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane