Remont sal dydaktycznych w Ośrodku Szkoleniowym w Niwkach
OPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00341939
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00341939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-09 14:21
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-973c7fd9-f935-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7543125519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00341939 z dnia 2022-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sal dydaktycznych w Ośrodku Szkoleniowym w Niwkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: REGIONALNY ZESPÓŁ PLACÓWEK WSPARCIA EDUKACJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365183911
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Głogowska 27
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-315
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774047537
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@rzpwe.opolskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzpwe.opolskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sal dydaktycznych w Ośrodku Szkoleniowym w Niwkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-973c7fd9-f935-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00235363/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22/ZP/RZPWE/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 532456,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Realizacja robót odbywać się będzie w czynnym i użytkowanym obiekcie Zamawiającego. Termin rozpoczęcia prac w jadalni musi być uzgodniony z Zamawiającym. Prace mogą być wykonywane w godzinach między 8.00 – 20.00 w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele, przy czym głośne prace polegające na kuciu, wierceniu i zrzucaniu gruzu muszą odbywać się między godziną 10.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.
3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy przedstawił Zamawiającemu harmonogram prac do akceptacji. Wykonawca może przystąpić do prac dopiero po uzyskaniu akceptacji harmonogramu. w przypadku braku zgody Zamawiającego na propozycję harmonogramu przedstawioną przez Wykonawcę , strony podejmą negocjacje aż do uzgodnienia ostatecznego harmonogramu.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wyniesienia mebli i sprzętów do wyznaczonego miejsca, a po zakończonej pracy ustawienie ich w wyremontowanych przestrzeniach.
5. Oferowane roboty budowlane muszą odpowiadać wymaganiom Zamawiającego, opisanym w dokumentacji projektowej, zgodnie z wszelkimi obowiązującymi aktami prawnymi, właściwymi w przedmiocie zamówienia, i na warunkach zawartych we wzorze umowy. Zamawiający informuje, że określając przedmiot zamówienia w dokumentacji poprzez wskazanie nazw producenta, norm, aprobat, specyfikacji i systemów odniesienia o których mowa w art. 101 ustawy Prawo zamówień publicznych, dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem zachowania parametrów (nie powinny być gorsze od założeń projektowych), jakościowych, estetycznych, funkcjonalnych, materiałowych, gabarytowych, kolorystycznych, technologicznych, bezpieczeństwa i gwarancji minimum zgodnych z elementami wskazanymi w projekcie. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
6. W zakresie realizacji robót Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do:
a) stosowania ustawy z dnia 07 lipca 1994r. – Prawo budowlane (tekst jedn. Dz.U. z 2020 poz. 1333 z późn. zm.),
b) stosowania innych przepisów mających na celu zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony zdrowia i życia przy wykonywaniu robót objętych niniejszym zamówieniem, w tym w szczególności rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy – (Dz.U. z 2003r. nr 169, poz. 1650 z późniejszymi zmianami),
c) zapewnienia w czasie budowy na terenie budowy w granicach przekazanych przez Zamawiającego należytego ładu i porządku, przestrzegania przepisów BHP,
d) do umożliwienia wstępu na teren budowy pracownikom organów państwowego nadzoru budowlanego oraz udostępnienia im niezbędnych, wymaganych dokumentów,
e) okazania na każde żądanie Zamawiającego certyfikatu bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub certyfikatu zgodności z Polską Normą lub aprobatą techniczną w stosunku do wskazanych materiałów czy urządzeń.
7. Szczegółowo przedmiot zamówienia i sposób jego wykonania określają:
- przedmiar robót, projekt aranżacji wnętrz oraz zestawienia materiałów wykończeniowych (dot. tylko materiałów znajdujących odzwierciedlenie w przedmiarze)
- wzór umowy
wykonujących następujące czynności w trakcie realizacji zamówienia: wykonywanie prac fizycznych przy realizacji robót budowlanych.
- Wykonawca zobowiązuje się, że pracownicy wykonujący czynności w zakresie jak wyżej, będą zatrudnieni na umowę o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 653900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 653900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 653900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IZOLKOMEX Firma Remontowo – Budowlana s. c., Bogdan Kulig, Tomasz Grzegorczyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7541002988
7.3.3) Ulica: ZIelonogórska 3
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-955
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 653900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni
| 2022-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |