Zakup i montaż systemu szlabanów zabezpieczających wjazd na teren AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72A

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00342253
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00342253/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-09-10 11:27
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-644d21a0-2912-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6340195342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi instalowania systemów sterowania i kontroliAutomaty do pobierania opłatRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00342253 z dnia 2022-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż systemu szlabanów zabezpieczających wjazd na teren AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72A

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołowska 72A

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-060

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aifz@awf.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://awf-katowice.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i montaż systemu szlabanów zabezpieczających wjazd na teren AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72A

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-644d21a0-2912-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342253

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00274681/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Zakup i montaż systemu szlabanów zabezpieczających wjazd na teren AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72A

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330031/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/15/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż systemu szlabanów zabezpieczających wjazd na teren AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72A.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 6 do SWZ.
Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30144400-4 - Automaty do pobierania opłat

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia nie złożono żadnej oferty.
2022-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy