Modernizacja boiska sportowego wraz z budową hali przekrywającej kort tenisowy przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią
Powiat Nakielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00342359
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00342359/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 08:12
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-396bb292-116d-11ed-a35f-e2885ab918a3
- Identyfikator
- 5581724333
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00342359 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego wraz z budową hali przekrywającej kort tenisowy przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nakielski
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacji, Zamówień Publicznych i Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350866
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. H. Dąbrowskiego 54
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 386 66 33
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nakielski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nakielski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_naklo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska sportowego wraz z budową hali przekrywającej kort tenisowy przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-396bb292-116d-11ed-a35f-e2885ab918a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342359
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012232/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja boiska przy ZS im. St. Staszica w Nakle nad Notecią
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289291/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OWO.272.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Budowa hali przekrywającej istniejący kort tenisowy. Szczegółowy opis przedstawia projekt budowlany i techniczny, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które składają się na przedmiot zamówienia. Projekt architektoniczno-budowalny i projekt techniczny zostały opracowane na całość zadania podlegającego dofinansowaniu a poszczególne zakresy będące przedmiotem odrębnych części zamówienia, tj. części I obejmującej budowę hali przekrywającej kort tenisowy oraz części II obejmującej modernizację boiska sportowego, nie zostały rozdzielone jako odrębne opracowania. Elementy dokumentacji, tj. rysunki i opisy wchodzące w zakres poszczególnych części zamówienia, zostały oznaczone w nazwach plików odpowiednio jako część I, część II lub część I i II (tj. dotycząca obu części). Przedmiary budowlane zostały rozdzielone dla poszczególnych części zamówienia. Przedmiary robót załączono jedynie pomocniczo. Zakres robót ujętych w przedmiarze jest konieczny do wykonania przy realizacji inwestycji. Przy kalkulacji oferty wykonawca ma prawo uwzględnić koszt wykonania innych robót, które uważa za konieczne do realizacji zadania.Zamawiający dopuszcza wykonanie konstrukcji hali tenisowej wg projektu gotowego producenta takich hal. Warunkiem zastosowania takiego rozwiązania jest:
- zachowanie wszystkich pozostałych parametrów określonych w projekcie budowlanym w tym m.in. gabarytów, rozwiązań architektonicznych, parametrów technicznych itp.;
- uzyskanie akceptacji zamawiającego oraz autora projektu;
- wykonanie przez wykonawcę projektu technicznego zgodnie z wymogami Prawa budowlanego oraz uzyskanie niezbędnych zgód na zastosowanie takiego rozwiązania zgodnie z wymogami przepisów.
Zamówienie będzie współfinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: Modernizacja infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 852026,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Modernizacja boiska sportowego z infrastrukturą towarzyszącą, parkingiem i podjazdem dla osób niepełnosprawnych do budynku szkoły. Dodatkowo, przy boisku wielofunkcyjnym wykonane zostaną: boisko do plażówki, skocznia w dal, ścianka do tenisa ziemnego, elementy małej architektury jak ławki, stoliki, kosze na śmieci, stojaki dla rowerów. Szczegółowy opis przedstawia projekt budowlany i techniczny, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które składają się na przedmiot zamówienia. Projekt architektoniczno-budowalny i projekt techniczny zostały opracowane na całość zadania podlegającego dofinansowaniu a poszczególne zakresy będące przedmiotem odrębnych części zamówienia, tj. części I obejmującej budowę hali przekrywającej kort tenisowy oraz części II obejmującej modernizację boiska sportowego, nie zostały rozdzielone jako odrębne opracowania. Elementy dokumentacji, tj. rysunki i opisy wchodzące w zakres poszczególnych części zamówienia, zostały oznaczone w nazwach plików odpowiednio jako część I, część II lub część I i II (tj. dotycząca obu części). Przedmiary budowlane zostały rozdzielone dla poszczególnych części zamówienia. Przedmiary robót załączono jedynie pomocniczo. Zakres robót ujętych w przedmiarze jest konieczny do wykonania przy realizacji inwestycji. Przy kalkulacji oferty wykonawca ma prawo uwzględnić koszt wykonania innych robót, które uważa za konieczne do realizacji zadania.Zamówienie będzie współfinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: Modernizacja infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół im. S. Staszica w Nakle nad Notecią.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 1739396,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zamawiający unieważnił postępowanie dla części I zamówienia ze względu na fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1581780 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1581780 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, zamawiający unieważnił postępowanie dla części II zamówienia, ze względu na fakt, że nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |