Boczne boisko treningowe trawiaste z oświetleniem i piłkochwytami, bramkami oraz wiatą stadionową
Miasto Zduńska Wola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00342480
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00342480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 09:03
- Lokalizacja
- Zduńska Wola, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f1950f6-0f04-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8291708273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00342480 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Boczne boisko treningowe trawiaste z oświetleniem i piłkochwytami, bramkami oraz wiatą stadionową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Zduńska Wola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934424
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Złotnickiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438250229
1.5.8.) Numer faksu: 438250202
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdunskawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdunskawola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdunskawola.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Boczne boisko treningowe trawiaste z oświetleniem i piłkochwytami, bramkami oraz wiatą stadionową2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f1950f6-0f04-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005412/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Boczne boisko treningowe trawiaste z oświetleniem i piłkochwytami, bramkami oraz wiatą stadionową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283282/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.271.36.2022.MS.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 161705,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne, w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane, obejmujące opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz budowę bocznego boiska trawiastego z oświetleniem, ogrodzeniem i piłkochwytami, bramkami oraz wiatą stadionową.
2. Zadanie realizowane jest na obszarze działek należących do Miasta Zduńska Wola przy ul. Stefana Okrzei 5, nr ew. gruntów 259/284, obręb ew. 26.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje prace polegające na:
1) Opracowaniu projektu koncepcyjnego, a następnie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania decyzji administracyjnych i pozwoleń.
2) Wykonaniu boiska treningowego trawiastego z uwzględnieniem:
a) wyrównania obszaru przeznaczonego pod realizację zadania, podniesienie poziomu zaniżonych terenów działki,
b) pielęgnacji terenów wokół przyległych drzewostanów, przycięcie gałęzi oraz usunięcie zakrzewień – samosiejek,
c) wykonania wykopu pod warstwę odsączającą,
d) profilowania i dogęszczania podłoża gruntowego,
e) wykonania warstwy odsączającej boiska z mieszanki kruszyw naturalnych grubości min. 20 cm,
f) wykonania warstwy wegetacyjnej murawy trawiastej z wykorzystaniem trawy sianej,
g) budowy dwóch słupów oświetleniowych oraz skrzynki sterowania oświetleniem,
h) montażu urządzeń wyposażenia boiska – 2 bramki aluminiowe przenośne oraz zadaszona wiata stadionowa,
i) wykonania piłkochwytów z siatki polipropylenowej o wysokości 6 m wzdłuż krótszych boków boiska – 2 x 30,5 m,
j) wykonania ogrodzenia z siatki stalowej o wysokości 4 m wzdłuż dłuższego boku boiska, od strony ul. Leśmiana.
3) Uporządkowanie terenu budowy do stanu pierwotnego oraz przygotowanie dokumentów związanych z przekazaniem boiska do użytkowania.
4. Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia zznajduje się w dołączonym Programie Funkcjonalno – Użytkowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawnePostępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, który mówi że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie na składanie ofert tj. do dnia 16.08.2022 r. do godziny 12:00 wpłynęła jedna oferta. Ponieważ cena tej oferty przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 135 000,00 zł i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną – 444 675,75 zł Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 444675,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444675,75 PLN
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |