Przebudowa drogi gminnej Jabłonna – Nowa Sucha – III etap
Gmina Grębków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00342539
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00342539/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 09:20
- Lokalizacja
- Grębków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6b6a17b-0f17-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8241709230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00342539 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Jabłonna – Nowa Sucha – III etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582109
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wspólna 5
1.5.2.) Miejscowość: Grębków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grebkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grebkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Jabłonna – Nowa Sucha – III etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6b6a17b-0f17-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342539
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040030/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej Jabłonna - Nowa Sucha III etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284447/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PG.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa istniejącej drogi gminnej na długości 2885m.
Początek projektowanej drogi km 1+300 stanowi zakończenie istniejącej nawierzchni bitumicznej natomiast koniec km 4+185 za skrzyżowaniem z drogą gminą Nowa Sucha – Słuchocin - Bojmie. Nawierzchnia projektowanej drogi będzie wykonana z jednej warstwy kruszywa betonowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213310-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu zamierzał przeznaczyć kwotę 600 000,00 zł. Dokonano analizy możliwości zwiększenia środków w budżecie do ceny kolejnej oferty w postępowaniu tj. do kwoty 807 613,08 zł – jednakże brak jest możliwości przesunięcia środków na niniejsze zamówienie do ceny oferty. Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (...) 3). cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |