„Dostawa nowych wiat autobusowych na przystanki” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zintegrowany transport aglomeracyjny”

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00342551
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-12 09:24
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty autobusoweWiaty

Wykonawcy

2 przyznane

MM2021 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoźmin Wielkopolski, PL
71 734,01 PLN
MM2021 Sp. z o.o.Koźmin Wielkopolski, PL
23 911,34 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.