Modernizacja istniejącej sieci wodociągowej azbezto - cementowej o średnicy Dn100 i Dn200mm poprzez zaprojektowanie i wybudowanie sieci wodociągowej Dw130 i Dw150mm dla miejscowości Nowa Wieś
Gmina Mierzęcice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00342595
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00342595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 09:38
- Lokalizacja
- Mierzęcice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6faa58c2-7770-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 6252457699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00342595 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja istniejącej sieci wodociągowej azbezto - cementowej o średnicy Dn100 i Dn200mm poprzez zaprojektowanie i wybudowanie sieci wodociągowej Dw130 i Dw150mm dla miejscowości Nowa Wieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mierzęcice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258003
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wolności 95
1.5.2.) Miejscowość: Mierzęcice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 288 79 00
1.5.8.) Numer faksu: 32 750 07 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mierzecice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mierzecice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mierzecice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja istniejącej sieci wodociągowej azbezto - cementowej o średnicy Dn100 i Dn200mm poprzez zaprojektowanie i wybudowanie sieci wodociągowej Dw130 i Dw150mm dla miejscowości Nowa Wieś2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6faa58c2-7770-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00021135/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK 271.0002.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 813008 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja istniejącej sieci wodociągowej azbezto - cementowej o średnicy Dn100 i Dn200mm poprzez zaprojektowanie i wybudowanie sieci wodociągowej Dw130 i Dw150mm dla miejscowości Nowa Wieś w ulicy Zawadzkiego”.
2. Szczegółowy zakres prac został ujęty w programie funkcjonalno – użytkowym oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiającyzamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1599000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2684905,50 PLN
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |