DOSTAWA MROŻONEK DO STOŁÓWKI W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BAJKOPISARZY ŚWIATA W LESZNOWOLI

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. "BAJKOPISARZY ŚWIATA" W LESZNOWOLI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00010134
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00010134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-07 12:42
Lokalizacja
Lesznowola, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb6494e5-d410-4125-b039-de792fcd4522
Identyfikator
7971861866
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Warzywa mrożoneRybyRyby mrożoneProdukty głęboko mrożone

Wykonawcy

1 przyznane

WIDAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPrzemyśl, PL · lot 0
32 861,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010134 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA MROŻONEK DO STOŁÓWKI W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BAJKOPISARZY ŚWIATA W LESZNOWOLI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. "BAJKOPISARZY ŚWIATA" W LESZNOWOLI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000772694

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Lesznowola

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 486645085

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psplesznowola@grojecmiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psplesznowola.grojecmiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb6494e5-d410-4125-b039-de792fcd4522

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA MROŻONEK DO STOŁÓWKI W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BAJKOPISARZY ŚWIATA W LESZNOWOLI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb6494e5-d410-4125-b039-de792fcd4522

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/PSPL/02/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 63831,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mrożonek

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03311000-2 - Ryby

15221000-3 - Ryby mrożone

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31296,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32534,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31296,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIDAN POLSKA SP. ZO.O. SP.K

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952012233

7.3.3) Ulica: JASIŃSKIEGO 32E

7.3.4) Miejscowość: PRZEMYŚL

7.3.5) Kod pocztowy: 37-700

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32861,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-06-27
2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy