Opracowanie wielowariantowych koncepcji zabezpieczenia osuwisk wraz z odbudową DW 969 – z podziałem na części
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00342909
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-12 11:02
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772085382
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy
Wykonawcy
3 przyznane
KRZYSZTOF FARONŁącko, PL
48 708 PLNKRZYSZTOF FARONŁącko, PL
48 708 PLNKRZYSZTOF FARONŁącko, PL
58 671 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.