Roboty budowlane polegające na izolacji zewnętrznej piwnic budynku położonego przy ul. Lubelskiej 30/32 w Warszawie dz. ew. nr 21 obręb 3-02-01 w dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawa.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00010178
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00010178/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-07 12:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b707f2fe-33d7-48ff-85de-a649c37b9fa3
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne specjalne roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie oczyszczania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW KLIMKOWSKIMarki, PL · lot 0
108 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010178 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na izolacji zewnętrznej piwnic budynku położonego przy ul. Lubelskiej 30/32 w Warszawie dz. ew. nr 21 obręb 3-02-01 w dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na izolacji zewnętrznej piwnic budynku położonego przy ul. Lubelskiej 30/32 w Warszawie dz. ew. nr 21 obręb 3-02-01 w dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b707f2fe-33d7-48ff-85de-a649c37b9fa3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010178

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027595/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.57 Izolacji zewnętrznej piwnic budynku położonego przy ul. Lubelskiej 30/32

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586044

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/Rb/82/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 116553,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na izolacji zewnętrznej piwnic budynku położonego przy ul. Lubelskiej 30/32 w Warszawie dz. ew. nr 21 obręb 3-02-01 w dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawa.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) demontaż kolidujących elementów,
2) wykonanie wykopu odcinkami po ok. 3m,
3) osuszenie, oczyszczenie i odgrzybianie ścian,
4) otynkowanie podłoża,
5) zagruntowanie podłoża,
6) wykonanie izolacji pionowej,
7) zabezpieczenie ścian folią kubełkową,
8) zamontowanie listwy dociskowej,
9) wykończenie ścian, w tym połączenie wykonanej izolacji z istniejącym ociepleniem,
10) zasypanie wykopu,
11) montaż wcześniej zdemontowanych elementów.
3. Zamawiający oświadcza, że jest uprawniony do dysponowania nieruchomością na cele budowlane budynku przy ul. Lubelskiej 30/32 w Warszawie (działka ewidencyjna nr 21 obręb 3-02-01),
4. Zamawiający informuje, że prace dotyczą budynku niezamieszkałego.
5. Zakres prac określa:
1) dokumentacja projektowa, przedmiar robót (przedmiar robót ma charakter pomocniczy) i opis przedmiotu zamówienia - stanowiący załącznik nr 10 do SWZ;
2) STWIORB - stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223557,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIRMEX Mirosław Klimkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691491309

7.3.3) Ulica: ul. Małachowskiego 4/25,

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-270

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108240 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane