Dostawa i montaż zbiornika na tlen ciekły oraz dostawa tlenu medycznego ciekłego do zbiornika

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00343067
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00343067/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-09-12 11:45
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c63dfdc4-2448-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gazy medyczneTlenZbiorniki ciśnienioweRoboty w zakresie zbiorników gazu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00343067 z dnia 2022-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż zbiornika na tlen ciekły oraz dostawa tlenu medycznego ciekłego do zbiornika

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10

1.5.2.) Miejscowość: Chęciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PLZZZ - Extra-Regio NUTS 3

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż zbiornika na tlen ciekły oraz dostawa tlenu medycznego ciekłego do zbiornika

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c63dfdc4-2448-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00097282/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.18 : Dostawa, montaż i dzierżawa zbiornika na tlen ciekły oraz dostawa tlenu medycznego ciekłego do zbiornika.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319391/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-0961-2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż zbiornika na tlen ciekły oraz dostawa tlenu medycznego ciekłego do zbiornika

4.5.3.) Główny kod CPV: 24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24111900-4 - Tlen

44615000-4 - Zbiorniki ciśnieniowe

45231222-7 - Roboty w zakresie zbiorników gazu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu
2022-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy