Naprawa tarasów w budynkach mieszkalnych przy ul. Błękitnej 1 i 1A, Gdynia
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00343346
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00343346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 12:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-412f5107-09af-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00343346 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa tarasów w budynkach mieszkalnych przy ul. Błękitnej 1 i 1A, Gdynia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.gd@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa tarasów w budynkach mieszkalnych przy ul. Błękitnej 1 i 1A, Gdynia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-412f5107-09af-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00059886/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Naprawa tarasów oraz elewacji na budynkach Gdynia ul. Błękitna 1 i 1A - OR Gdynia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273075/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie nr DZP-OG.2610.108.2022 na "Naprawę tarasów w budynkach mieszkalnych przy ul. Błękitnej 1 i 1A, Gdynia" w trybie podstawowym bez negocjacji zostało wszczęte w dniu 22.04.2022 r. Termin na składanie ofert został wyznaczony na dzień 10.05.2022 r. Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia. Zgodnie z art. 305 pkt 2 Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-01988b86-bfb6-11ec-aa46-6a814e8de928
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OG.2615.281.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 272312,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Naprawa tarasów na budynkach Błękitna 1 i 1A, Gdynia” Budynek Błękitna 1 – powierzchnia tarasu ok: 129 m2
Budynek Błękitna 1a – powierzchnia tarasu ok. 117 m2
2. W zakres prac wchodzi:
1) Demontaż balustrad (mocowane do tarasu) – składowanie i ponowny montaż .
2) Rozbiórka elementów warstw wykończeniowych tarasów – pyłki, warstwa dociskowa, izolacje przeciwwilgociowe oraz izolacje termiczne na tarasie oraz warstwę izolacji pod tarasem, ACO.
3) Oczyszczenie i osuszenie płyty żelbetowej
4) Zalanie i zabezpieczenie istniejących przepustów przez strop do połączenia ACO.
5) Wykonanie nowych warstw tarasu:
a) 8mm - antypoślizgowe, mrozoodporne płytki wraz z elastyczną zaprawą do spoin – kolor jasny – beż.
b) Zaprawa klejowa – mrozoodporna, do stosowania na zewnątrz.
c) Elastyczna izolacja przeciwwodna
d) Warstwa gruntująca – zgodna z systemem
e) Min. 50 mm – warstwa dociskowa zbrojona siatką – wykonana w spadku. Dylatowana co 6m – wraz z elastycznym wypełnieniem.
f) Izolacja przeciwwilgociowa (np. bitumiczna izolacja samoprzylepna)
g) 12 cm – izolacja termiczna (styrodur XPS 50 ; ƛ<= 0,038 W/mK)
h) Paraizolacja
i) Elastyczna izolacja przeciwwodna
j) 16 cm – ISTNIEJĄCA PŁYTA ŻELBETOWA
k) 7cm – styropian – wykonany tylko w części zewnętrznej (ƛ<= 0,038 W/mK)
l) Tynk silikatowy zewnętrzny oraz podwójna siatka– kolor zgodny z kolorem elewacji
6) Wykonanie obróbek blacharskich
7) Wklejenie taśmy dylatacyjnej na styku ściana posadzka – elementy elastyczne. Uszczelnienie na styku ze stolarką tarasową.
8) Wykonanie progów tarasowych.
9) Wykonanie orynnowania i przyłączenie do istniejących rur odpływowych kanalizacji deszczowej. Montaż pod płyta tarasu. (zgodnie z rysunkiem.)
10) Zabezpieczenie boków warstwy dociskowej przed warunkami atmosferycznymi zgodnie z dobraną technologią.
11) Utrzymanie poziomu posadzki na wejściu do mieszkań – zgodnie z rysunkiem +2,92.
12) Wykonanie posadzki w spadku ok 1,5%. – wynikowo
13) Wykonanie dylatacji warstw posadzki wraz z elastycznym uszczelnieniem
14) Naprawa uszczelnienia trzech balkonów (m12, 13, 16) o wymiarach każdy 3x1,55m w budynku Błękitna 1:
a) Usunięcie cokołów oraz płytek balkonowych
b) Usuniecie fragmentu izolacji przy cokole – termicznej i przeciwwodnej
c) Wykonanie nowego uszczelnienia na styku ze ścianą oraz drzwiami balkonowymi
d) Wykonanie warstw izolacji przeciwwodnej
e) Wykonanie nowych warstw płytek oraz cokołu
f) Naprawa elewacji w strefie przy cokołowej – izolacja i wyprawa tynkiem silikatowy
3. Przedstawienie Zamawiającemu do akceptacji planowanej technologii prac – o parametrach nie niższych niż wskazane.
4. Zabezpieczenie elewacji oraz drzwi balkonowych z mieszkań na taras w okresie prowadzenia prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawne:Po przeprowadzonych w dniu 21.07.2022 r. negocjacjach, Wykonawca BUDFUND SP. Z O.O. REWERENDA 118, 80-209 CHWASZCZYNO zobowiązał się do dostarczenia przed zawarciem umowy, zgodnie z Zaproszeniem do negocjacji, m.in. potwierdzenia wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. W odpowiedzi na liczne ustalenia w dniu 02.09.2022 r. Wykonawca poinformował Zamawiającego, iż mimo licznych starań nie jest w stanie wywiązać się z zobowiązań wynikających z dokumentacji postępowania i dostarczyć potwierdzenie zabezpieczenia należytego wykonania umowy tym samym nie może podjąć kroków w celu podpisania umowy.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 7 - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294097,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |