Budowa placu zabaw przy PSP Nr 1 w Grójcu.

Gmina Grójec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00343582
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00343582/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-12 13:23
Lokalizacja
Grójec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b695e8e-f2e0-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7972011265
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

FREEKIDS S.C. A. GĄSIOREK, Z. ANDRUSZEWSKIZawonia, PL · lot 0
370 640,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00343582 z dnia 2022-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy PSP Nr 1 w Grójcu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grójec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 47

1.5.2.) Miejscowość: Grójec

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 048 664 30 91 wew. 65

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.kowalska@grojecmiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grojecmiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw przy PSP Nr 1 w Grójcu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b695e8e-f2e0-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343582

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021356/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Budowa placu zabaw przy PSP nr 1 w Grójcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221686/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.31.2022.KOI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego zadania obejmującego w zakresie: budowę placu zabaw przy PSP Nr 1 w Grójcu, w tym m.in.:
1) roboty przygotowawcze i ziemne,
2) elementy małej architektury,
3) montaż urządzeń na placu zabaw,
4) wykonanie nawierzchni placu,
5) wykonanie elementów zieleni.

Przedmiotem inwestycji jest budowa zespołu obiektów małej architektury obejmują swym zakresem montaż urządzeń zabawowych, wygrodzenie placu oraz wykonaniu bezpiecznej nawierzchni. Plac zabaw zlokalizowany będzie na działce nr ewid. 775/5, jednostka ewidencyjna Grójec, obręb ewidencyjny 0001 Grójec. Teren inwestycyjny zlokalizowany jest w sąsiedztwie istniejącego kompleksu dydaktycznego tj. Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, a także w sąsiedztwie istniejących boisk wielofunkcyjnych.
Plac zabaw przeznaczony do rozbiórki znajduje się na działce o nr ewidencyjnym 777/5 i nie jest przedmiotem niniejszego postępowania.

Szczegółowy zakres robót zawierają:
• Kosztorys ofertowy – załącznik nr 8 do SWZ,
• Przedmiar robót– załącznik nr 9 do SWZ
• Dokumentacja projektowa i techniczna – załącznik nr 10 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370640,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494521,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370640,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FreeKids s.c. A. Gąsiorek Z. Andruszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 915-176-66-09

7.3.3) Ulica: Trzęsowice

7.3.4) Miejscowość: Zawonia

7.3.5) Kod pocztowy: 55-106

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370640,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2022-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane