Budowa kontenerowych pompowni wody wraz z infrastrukturą i urządzeniami towarzyszącymi w m. Golanka Dolna gm. Prochowice oraz w m. Jaśkowice Legnickie gm. Kunice

Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00343714
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00343714/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-12 13:46
Lokalizacja
Prochowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45b6824c-1ec6-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6911966673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKonstrukcje z betonu zbrojonegoGotowe elementy i części składoweInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00343714 z dnia 2022-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kontenerowych pompowni wody wraz z infrastrukturą i urządzeniami towarzyszącymi w m. Golanka Dolna gm. Prochowice
oraz w m. Jaśkowice Legnickie gm. Kunice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390183142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Prochowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-230

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.rogos@prochowice.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wodociaglisowice.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.wodociaglisowice.com.pl/172-zamowienia-publiczne.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zbiorowe zaopatrzenie w wodę

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kontenerowych pompowni wody wraz z infrastrukturą i urządzeniami towarzyszącymi w m. Golanka Dolna gm. Prochowice
oraz w m. Jaśkowice Legnickie gm. Kunice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45b6824c-1ec6-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343714

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009684/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kontenerowych pompowni wody wraz z infrastrukturą i urządzeniami towarzyszącymi w m. Golanka Dolna gm. Prochowice oraz w m. Jaśkowice Legnickie gm. Kunice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00309566/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa kontenerowych pompowni wody wraz z infrastrukturą i urządzeniami towarzyszącymi w m. Golanka Dolna gm. Prochowice oraz w m. Jaśkowice Legnickie gm. Kunice” według dokumentacji projektowej stanowiącej Zał. Nr 6 do SWZ i w rezultacie oddanie Zamawiającemu należycie wybudowanych kontenerowych pompowni wody w Golance Dolnej i Jaśkowicach Legnickich wraz z infrastrukturą i urządzeniami towarzyszącymi, zapewniając prawidłową ich eksploatację i użytkowanie zgodne z ich przeznaczeniem.
Adres inwestycji: działki nr 266/1 i 542 w obr. Golanka Dolna gm. Prochowice oraz działka 6/17 w obr. Jaśkowice Legnickie gm. Kunice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożona została jedna oferta , a jej cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane