Naprawa barier ochronnych – linowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Moszna
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344004
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 14:40
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fac32efc-081e-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7542557300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344004 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa barier ochronnych – linowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Moszna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000126528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Oleska 127
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-231
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774591800
1.5.8.) Numer faksu: 774581352
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdw.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl, https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_opole, https://platformazakupowa.pl/transakcja/6401311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
administracja samorządowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa barier ochronnych – linowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Moszna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fac32efc-081e-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019517/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Naprawa barier ochronnych - linowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 409 w m. Moszna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277942/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WP.3211.40.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa uszkodzonych barier ochronnych – linowych oraz ustawienie (uzupełnienie)nowych barier typu BLC-3/D/1,50 przy drodze wojewódzkiej nr 409 w m. Moszna zgodnie z warunkami SWZ.
Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień:
45233280-5 – Wznoszenie barier drogowych
45233140-2 Roboty drogowe
2. Przedmiotowe przedsięwzięcie obejmuje swym zakresem:
- naprawę barier ochronnych typu BLC-3/D/1,50 - na odcinku 778,0 m;
- uzupełnienie barier ochronnych typu BLC-3/D/1,50 - na odcinku 420,0 m;
- obsadzenie osprzętu do słupków, tj. kapturki i cybanty - 800 szt.;
- opracowanie i zatwierdzenie projektu tymczasowej organizacji ruchu, dostarczenie i montaż tymczasowego oznakowania robót na czas ich trwania, wraz z kosztami utrzymania i demontażu.
Wymagania określone w Specyfikacjach Technicznych stanowią podstawę do przygotowania oferty oraz zorganizowania, wykonania i odbioru robót budowlanych. Prace należy prowadzić zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami dot. wymiany barier i bezpieczeństwa ruchu drogowego, prawem o ruchu drogowym oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.
Roboty winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w przedmiarze robót (załącznik nr 2a) oraz specyfikacjach technicznych (SST) – załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196135,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289020,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196135,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne Arnold Wocław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7540266797
7.3.3) Ulica: Bocianowa 19
7.3.4) Miejscowość: Zawada
7.3.5) Kod pocztowy: 46-022
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196135,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |