Termomodernizacja obiektów Szkoły Podstawowej w Niechanowie i w Jarząbkowie
GMINA NIECHANOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344032
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 14:46
- Lokalizacja
- Niechanowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35d0b783-09a8-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7842297636
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplna
Wykonawcy
2 przyznane
DOMINIKA SIESZCHUŁAGNIEZNO, PL · lot 0
4 500 611,28 PLNDOMINIKA SIESZCHUŁAGNIEZNO, PL · lot 1
2 310 706,86 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344032 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja obiektów Szkoły Podstawowej w Niechanowie i w Jarząbkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIECHANOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Różana 1
1.5.2.) Miejscowość: Niechanowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-220
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 429 49 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niechanowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niechanowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja obiektów Szkoły Podstawowej w Niechanowie i w Jarząbkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35d0b783-09a8-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042101/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja obiektów szkoły podstawowej w Niechanowie i Jarząbkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273232/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Celem inwestycji jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Niechanowie wraz z przebudową łącznika pomiędzy halą sportową a budynkiem A. Termomodernizacja obejmuje ocieplenie ścian zewnętrznych części kompleksu styropianem fasadowym, oraz ocieplenie ścian fundamentowych warstwą styroduru. Zaprojektowano termoizolację stropodachu dachu w części budynku „A”, oraz stropu części budynku „B” wraz z wymianą stolarki okiennej zewnętrznej, drzwiowej zewnętrznej. Dodatkowo zaprojektowano modernizację instalacji c.o. polegającą na wymianie grzejników panelowych. Projekt obejmuje również wykonanie nowych punktów oświetleniowych w pomieszczeniach z lampy energooszczędne oraz renowację sufitów polegającą na ich szpachlowaniu i malowaniu. Na dachu budynku B przewidziano wykonie instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kWp.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.5.) Wartość części: 4031646,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Celem inwestycji jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jarząbkowie. Termomodernizacja obejmuje ocieplenie ścian zewnętrznych całego kompleksu styropianem fasadowym, oraz ocieplenie ścian fundamentowych warstwą styroduru. Zaprojektowano termoizolację dachu, oraz stropu wraz z wymianą stolarki okiennej zewnętrznej, drzwiowej zewnętrznej i wymianę pokrycia dachowego na starej części budynku „A” z dachówki karpiówki układanej w koronkę według wytycznych Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu. Dodatkowo zaprojektowano modernizację instalacji c.o. polegającą na wymianie grzejników panelowych wraz z wymianą istniejącego kotła na piec na Pellet. Projekt obejmuje również wykonanie nowych punktów oświetleniowych w pomieszczeniach z lampy energooszczędne oraz renowację sufitów polegającą na ich szpachlowaniu i malowaniu. Na terenie działki w północnej części za boiskiem sportowym przewidziano wykonie instalacji fotowoltaicznej o mocy 16 kWp wraz z otaczającym ogrodzeniem panelowym.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 1860817,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4500611,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7159161,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4500611,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany GRINBUD Dominika Sieszchuła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181917945
7.3.3) Ulica: ul. Olsztyńska 17
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4500611,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-03-12Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2310706,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3551202,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2310706,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany GRINBUD Dominika Sieszchuła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181917945
7.3.3) Ulica: Olsztyńska 17
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2310706,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-03-12| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |