Utwardzenie pobocza przy drodze powiatowej nr 4602 P w m. Przespolew Pański
Gmina Cekow-Kolonia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344050
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344050/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 14:50
- Lokalizacja
- Ceków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d17b8dc-0cae-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 9680861041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344050 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie pobocza przy drodze powiatowej nr 4602 P w m. Przespolew Pański
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cekow-Kolonia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ceków-Kolonia 51
1.5.2.) Miejscowość: Ceków
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-834
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627631082
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarka@cekow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cekow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie pobocza przy drodze powiatowej nr 4602 P w m. Przespolew Pański2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d17b8dc-0cae-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344050
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006174/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Utwardzenie pobocza przy drodze powiatowej nr 4602P w m. Przespolew Pański
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00276526/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPRiOŚ.271.2.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200876,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie pobocza przy drodze powiatowej nr 4602 P w m. Przespolew Pański. polegające
na wykonaniu nawierzchni pobocza z betonowej kostki brukowej o gr. 8 cm w czterech odcinkach:
- Odcinek I na długości 252,00 mb
- Odcinek II na długości 170,00 mb
- Odcinek III na długości 110,00 mb
- Odcinek IV na długości 48,00 mb
Zakres robót obejmuje:
- rozwiązania sytuacyjne i wysokościowe
- wykonanie koryta z profilowaniem i zagęszczeniem istniejącego podłoża gruntowego - wbudowanie obrzeży betonowych
- wykonanie warstwy podbudowy z betonu cementowego (pobocze) - wykonanie stabilizacji podłoża (miejsca uzupełnienia
jezdni) wykonanie podbudowy kamiennej (miejsca uzupełnienia jezdni)
- wykonanie w-wy wiążącej z betonu asfaltowego (miejsca uzupełnienia jezdni)
- wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego (miejsca uzupełnienia jezdni)
- ułożenie nawierzchni pobocza z betonowej kostki brukowej na podsypce cementowo piaskowej - wykonanie opaski
poboczy gruntowych
- odtworzenie oznakowania poziomego (linia krawędziowa) roboty wykończeniowe
Wykonawca zobowiązany jest wykonać i utrzymać na swój koszt oznakowanie robót, a także zapewnić warunki
bezpieczeństwa. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i zabezpieczenie: miejsca
prowadzonych robót w pasie drogowym i wykonanych objazdów oraz za ich utrzymanie w należytym stanie przez cały czas
wykonywania robót.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia jest zobowiązany do zapewnienia obsługi geodezyjnej, wykonania wszelkich
badań i prób, przywrócenia terenu do stanu poprzedniego, wykonania szkicu geodezyjnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót, projekcie budowlanym technicznym oraz STWiORB. Jeżeli na rysunkach, w STWiOR oraz w przedmiarze robót zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy,
producent, dostawca) materiałów lub norm, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 101 ustawy Pzp,
Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a w odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub
równoważne". Cechy techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia winny odpowiadać Polskim Normom przenoszącym
europejskie normy lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać
(udowodnić) w ofercie, że oferowane przez niego roboty czy urządzenia spełniają wymagania określone przez
Zamawiającego.
W przypadku zastosowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą
zestawienia materiałów zamiennych do dokumentacji technicznej (opracowanie własne zawierające co najmniej: katalog
producenta, nazwę producenta, opis materiałów) - niezłożenie takiego zestawienia oznacza, że Wykonawca zastosuje
materiały i rozwiązania przyjęte w dokumentacji technicznej.
Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia przez okres: minimalnie 36 miesięcy -
maksymalnie 60 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu
końcowego.
Okres rękojmi 60 miesięcy.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246798,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282433,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246798,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Dominik Stawicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680992435
7.3.4) Miejscowość: Przespolew Kościelny 21
7.3.5) Kod pocztowy: 62-834
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246798,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |