"Ulica Zwycięstwa skrzyżowanie z ul. 4-go Marca i Traugutta"
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344070
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 14:53
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10597098-21fe-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344070 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Ulica Zwycięstwa skrzyżowanie z ul. 4-go Marca i Traugutta"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdit-koszalin.pl/zamowienia/pokaz/8511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Ulica Zwycięstwa skrzyżowanie z ul. 4-go Marca i Traugutta"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10597098-21fe-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334756/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Ulica Zwycięstwa skrzyżowanie z ul. 4 -go Marca i Traugutta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00320081/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.32.2022.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z odtworzeniem nawierzchni bitumicznej nawierzchni ulicy Zwycięstwa na skrzyżowaniu z ulicą Traugutta i 4-go Marca w Koszalinie.
2. Zamówienia swoim zakresem obejmuje:
- remont nawierzchni bitumicznych:
- frezowanie nawierzchni bitumicznych do głębokości do 8 cm wraz z załadunkiem urobku i utylizacją po stronie Wykonawcy,
- naprawa spękań poprzecznych w warstwie podbudowy powstałej po frezowaniu,
- oczyszczenie i skropienie istniejącej podbudowy po frezowaniu emulsją asfaltową modyfikowaną polimeroasfaltami (0,25 kg/m2),
- wzmocnienie podłoża po frezowaniu geosiatką z włókien szklano-węglowych o wytrzymałości na rozciąganie 100/200 KN/m wstępnie przesączoną asfaltem,
- ułożenie nowych warstw: warstwa ścieralna gr. 4 cm SMA11 i wiążąca gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC11W 50/70,
- odtworzenie oznakowania poziomego,
- odtworzenie pętli indukcyjnych sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Zwycięstwa z ulicami Traugutta i 4-go Marca,
- wymianę włazów kanałowych i wpustów deszczowych wraz z regulacją wysokościową.
Szczegółowy zakres prac objęty niniejszym zamówieniem znajduje się w dokumentacji przetargowej (Szczegółowa Specyfikacja Techniczna, Projekt techniczny, Wyceniony Przedmiar Robót).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzania negocjacji do terminu składania ofert, tj. do dnia 09.09.2022 r. do godz. 12:30 wpłynęły 2 oferty złożone przez:1) Colas Polska Sp. z o.o., ul. Nowa 49, 62-070 Palędzie z ceną 821 343,64 zł brutto,
2) DOMAR Kazimierz Domaracki, Tatów 3, 76-039 Biesiekierz z ceną 684 664,74 zł brutto,
Cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez firmę DOMAR Kazimierz Domaracki, Tatów 3, 76-039 Biesiekierz przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
tj.: 532 741,09 PLN brutto.
Po dokonaniu analizy finansowej Zamawiający ustalił, iż nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 684664,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 821343,64 PLN
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |