Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach Racławki, Gierłatowo i Chwałszyce, gm. Nekla
GMINA NEKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344190
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-12 15:32
- Lokalizacja
- Nekla, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91000d36-2534-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 7891721548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344190 z dnia 2022-09-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach Racławki, Gierłatowo i Chwałszyce, gm. Nekla
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NEKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258098
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Nekla
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-330
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61/4373197
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kamel@gminanekla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nekla.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nekla.nowoczesnagmina.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach Racławki, Gierłatowo i Chwałszyce, gm. Nekla2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91000d36-2534-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322347/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach Racławki, Gierłatowo i Chwałszyce, gm. Nekla.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę trzech dróg:
2.1. Budowa drogi gminnej w Racławkach o długości 181 m i szerokości 4 m:
a) wytyczenie geodezyjne drogi wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
b) karczowanie krzaków i samosiejek z uporządkowaniem terenu rozbiórki,
c) roboty ziemne,
d) podbudowa zasadnicza, warstwa dolna z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63 - gr. 15 cm,
e) podbudowa zasadnicza, warstwa górna z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 - gr. 8 cm,
f) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 gr. 5 cm pod jezdnię,
g) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm na szerokości 0,75 m,
2.2. Budowa drogi gminnej w Gierłatowie o długości 355 m i szerokości 4 m:
a) wytyczenie geodezyjne drogi wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
b) karczowanie krzaków/samosiejek i przesadzenia istniejącego drzewostanu z uporządkowaniem terenu,
c) roboty ziemne,
d) wykonanie krawężników betonowych w wymiarach 12 x 25 cm na podsypce cementowo-piaskowej – 46 mb,
e) podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm,
f) nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych AC 11S - warstwa ścieralna o gr. 5 cm,
g) umocnienie poboczy szerokości 0,75 m mieszanką kruszywa granitowego 0/31,5 mm,
2.3. Budowa drogi gminnej w Chwałszycach o długości 320 m i szerokości 4,5 m:
a) wytyczenie geodezyjne drogi wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
b) karczowanie krzaków/samosiejek i przesadzenia istniejącego drzewostanu z uporządkowaniem terenu,
c) mechaniczne ścinanie poboczy o grubości 10 cm,
d) roboty ziemne,
e) podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm na poszerzeniu,
f) wyrównanie istniejącej nawierzchni tłuczniowej mieszanką kruszywa granitowego 0/31,5 mm,
g) nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych AC 11S - warstwa ścieralna o gr. 5 cm,
h) umocnienie poboczy szerokości 0,75 m mieszanką kruszywa granitowego 0/31,5 mm,
i) uzupełnienie humusem wraz z obsianiem trawą terenu pasa drogowego wzdłuż umocnionych poboczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert w postępowaniu wpłynęły 2 oferty, których ceny przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i jednocześnie Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty zabezpieczenia do ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 849392,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1348194,78 PLN
| 2022-09-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |