„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Nowogród”. II przetarg
GMINA NOWOGRÓD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00010353
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00010353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 13:00
- Lokalizacja
- Nowogród, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f81cd3db-dac4-4ead-bf00-cbbb7d931002
- Identyfikator
- 7182144776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010353 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Nowogród”. II przetarg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGRÓD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669967
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łomżyńska, 41
1.5.2.) Miejscowość: Nowogród
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-414
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowogrod.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrod.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f81cd3db-dac4-4ead-bf00-cbbb7d9310021.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Nowogród”. II przetarg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f81cd3db-dac4-4ead-bf00-cbbb7d931002
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063054/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Nowogród
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Nowogród, od właścicieli domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz odbiór odpadów z koszy ulicznych. Odbiór odpadów nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzonej działalności gospodarczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 05.12.2024r. zwrócił się do wykonawców, którzy złożyli oferty z wnioskiem o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą do 03.01.2025r. Do dnia 03.01. 2025r. nie nastąpił wybór najkorzystniejszej oferty, a Zamawiający może zwrócić się z takim wnioskiem jednokrotnie. Wobec czego po upływie terminu związania ofertą nie może dojść do wyboru oferty, w związku z wygaśnięciem złożonych ofert. Nie ma możliwości kontynuowania postępowania, ponieważ ważność wszystkich złożonych ofert wygasła.Postępowanie, zostaje unieważnione na podstawie art.255 pkt.6, ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |