Sporządzenie planu ogólnego dla Gminy Bolesław
GMINA BOLESŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00010379
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00010379/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 13:02
- Lokalizacja
- Bolesław, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d528376f-3deb-4c29-a3d6-289dcafee039
- Identyfikator
- 8711770280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010379 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie planu ogólnego dla Gminy Bolesław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOLESŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 68
1.5.2.) Miejscowość: Bolesław
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-220
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boleslaw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.boleslaw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d528376f-3deb-4c29-a3d6-289dcafee0391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sporządzenie planu ogólnego dla Gminy Bolesław2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d528376f-3deb-4c29-a3d6-289dcafee039
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010379
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620880
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ 271.2.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu ogólnego gminy Bolesław o którym mowa w art. 13a ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2023 r. poz. 977 ze zm.).
Usługą objęte są wszystkie miejscowości należące do Gminy Bolesław tj. Bolesław, Kuzie, Kanna, Podlipie, Samocice, Strojców, Pawłów, Tonia, Świebodzin
Biorąc pod uwagę̨ wymogi art. 100 ust. 1 i ust. 2 ustawy Pzp, tj. aby przedmiot zamówienia został zrealizowany z uwzględnieniem wymagań́ w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych, Zamawiający informuje, że adekwatnie do zakresu przedmiotu zamówienia nie zostały postawione wymogi w tym zakresie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
85312320-8 - Usługi doradztwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116100 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: XGENERIS sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6891235296
7.3.4) Miejscowość: Ustrzyki Dolne
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |