Wymiana opraw oświetlenia drogowego na energooszczędne w gminie Grójec.
Gmina Grójec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344798
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 10:00
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b906c4b-1947-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 7972011265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344798 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana opraw oświetlenia drogowego na energooszczędne w gminie Grójec.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grójec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 47
1.5.2.) Miejscowość: Grójec
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 048 664 30 91 wew. 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.kowalska@grojecmiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grojecmiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana opraw oświetlenia drogowego na energooszczędne w gminie Grójec.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b906c4b-1947-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021356/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Wymiana opraw oświetlenia drogowego na energooszczędne w gminie Grójec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301542/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.38.2022.KOI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana 349 istniejących opraw sodowych i rtęciowych na energooszczędne oprawy ze źródłem światła LED o mocy od 50W do 60W, wraz z niezbędnymi z tym zakresie pracami/materiałami. Zestawienie opraw ulicznych do wymiany określono w załączniku nr 8 do SWZ.
Zakres prac realizowanych w ramach zadania:
- demontaż starych opraw (zdemontowane lampy w stanie niepogorszonym należy przekazać do Zamawiającego);
- demontaż zużytych opraw bezpiecznikowych;
- demontaż zużytych zacisków liniowych;
- utylizacja niesprawnych źródeł światła;
- montaż nowych opraw LED;
- montaż nowych zacisków liniowych;
- montaż opraw bezpiecznikowych wraz z bezpiecznikiem BI 6A ;
- sprawdzenie jakości ustawienia i mocowania wysięgników;
- montaż oprzewodowania wysięgników - 100 szt. (ok. 300 m kabla YDY 3 x 2,5)
Przedmiot zamówienia stanowi wymiana opraw oświetlenie ulicznego na oprawy typu LED o mocy nie mniejszej jak 50W i nie większej jak 60W.
Zaproponowane urządzenia powinny być zgodne z PN-EN 13201-2, 3 i 4 Oświetlenie dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co wyczerpuje przesłankę unieważnienia z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297937,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537725,24 PLN
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |