Remont oddziału ortopedii i traumatologii narządu ruchu – wymiana wykładziny w części komunikacyjnej oddziału.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344832
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 10:07
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ccc2529-239d-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 7871808424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344832 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oddziału ortopedii i traumatologii narządu ruchu – wymiana wykładziny w części komunikacyjnej oddziału.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306609
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@szpital.oborniki.info
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.oborniki.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.szpital.oborniki.info/przetargi/lista.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oddziału ortopedii i traumatologii narządu ruchu – wymiana wykładziny w części komunikacyjnej oddziału.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ccc2529-239d-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053829/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont oddziału ortopedii i traumatologii narzadu ruchu - instalacja gazów medycznych COVID-19 wraz z pracami towarzyszącymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318284/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPR/02/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonawca przed przystąpieniem do wymiany wykładziny wykonuje prace przygotowawcze tj. roboty rozbiórkowe starej wykładziny, utylizację wszystkich odpadów powstałych z prowadzonych prac jako wytwórca odpadów, przygotowanie podłoża pod nową wykładzinę PCV z zastosowaniem w służbie zdrowia. Wykładzina kolorystycznie winna być zbliżona do wykładzin istniejącej w salach chorych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące materiałów i wykonania robót określony jest w dokumentacji projektowo-wykonawczej i STWiOR, która w wersji elektronicznej udostępniona jest na stornie internetowej. Z wersją papierową Wykonawcy mogą zapoznać się w siedzibie Zamawiającego budynek F, pokój na nr 4 - wejście B w administracji szpitala.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z powodu tego, iż wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |