Wykonanie projektu i prac budowlanych w budynku C polegających na modernizacji systemu sygnalizacji pożaru oraz montażu elektrozaczepów do ciężkich drzwi wydzielenia pożarowego
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00344839
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00344839/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 10:09
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f9d6e7a-0f21-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5250008407
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00344839 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie projektu i prac budowlanych w budynku C polegających na modernizacji systemu sygnalizacji pożaru oraz montażu elektrozaczepów do ciężkich drzwi wydzielenia pożarowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001502
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 162
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-554
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzl@sgh.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sgh.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sgh.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/356368/wykonanie-projektu-i-prac-budowlanych-w-budynku-c-polegajacych-na-modernizacji-systemu-sygnalizacji-pozaru-oraz-montazu-elektrozaczepow-do-ciezkich-drzwi-wydzielenia-pozarowego1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie projektu i prac budowlanych w budynku C polegających na modernizacji systemu sygnalizacji pożaru oraz montażu elektrozaczepów do ciężkich drzwi wydzielenia pożarowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f9d6e7a-0f21-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00344839
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00208475/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie projektu i prac budowlanych w budynku „C” Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy al. Niepodległości 128 polegających na montażu elektrozaczepów do ciężkich drzwi wydzielenia pożarowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Inkluzywna SGH - bez barier w dostępie do edukacji (in SGH)” nr POWR.03.05.00-00-A063/212.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284999/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ADZL.25.1.55.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Na podstawie ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1062 ze zm.) w celu zapewnienia możliwości ewakuacji lub ich uratowania w inny sposób w przypadku wystąpienia każdego rodzaju zagrożenia w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie planowana jest likwidacja bariery architektonicznej.
2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu sygnalizacji pożarowej polegająca na wykonaniu uzgodnionego z rzeczoznawcą ds. przeciwpożarowych projektu modernizacji a następnie wykonaniu prac budowlanych polegających na montażu elektrozaczepów do ciężkich drzwi wydzielenia pożarowego w budynku „C” zlokalizowanego w Warszawie, przy al. Niepodległości 128. Modernizacja systemu przeciwpożarowego ma na celu ułatwienie pokonywania barier architektonicznych występujących wewnątrz obiektu. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu "Inkluzywna SGH - bez barier w dostępie do edukacji (inSGH)" nr POWR.03.05.00-00-A063/21.
Zakres prac:
1) opracowanie niezbędnej dokumentacji technicznej – projektowej,
2) dostawa i montaż elektozaczepów do 22 szt. wyznaczonych drzwi budynku „C” Szkoły Głównej Handlowej,
3) Regulacja oraz konserwacja istniejących 22szt. drzwi wydzielenia pożarowego objętych przedmiotem modernizacji, tak aby po zwolnieniu elektrozaczepów drzwi nie pozostały w pozycji otwartej z powodu blokowania przez posadzkę.
4) Przeniesienie istniejących przycisków ROP – w przypadku kondygnacji +1,+2,+3,+4,+5,+6 należy przenieść istniejące przyciski ROP tak aby dostęp do nich nie był blokowany przez otwarte drzwi.
5) konfiguracja i uruchomienie dostarczonych i zamontowanych elektrozaczepów z istniejącym systemem bezpieczeństwa pożarowego budynku opartym o centralę pożarową Integral IP MX B5A.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w n/w załącznikach do SWZ:
1) Załącznik nr 1 – Program Funkcjonalno – Użytkowy,
2) Załącznik nr 2 - Wzór Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190980,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190980,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190980,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maat4 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364192492
7.3.3) Ulica: Popularna
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-473
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Prace instalacyjne, układanie przewodów, bruzdowanie, przebicia w ścianach i sufitach, tynkowanie.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190980,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |