Utwardzenie drogi wewnętrznej na działce nr 731/3 przy ul. Piłsudskiego
GMINA MIASTA RYPIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345055
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345055/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 11:01
- Lokalizacja
- Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98764848-0e59-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8921000795
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345055 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie drogi wewnętrznej na działce nr 731/3 przy ul. Piłsudskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA RYPIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 40
1.5.2.) Miejscowość: Rypin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-500
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48542809632
1.5.8.) Numer faksu: +48542809654
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.turalski@rypin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rypin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6448351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie drogi wewnętrznej na działce nr 731/3 przy ul. Piłsudskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98764848-0e59-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345055
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003897/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Utwardzenie drogi wewnętrznej na działce nr 731/3 przy ul. Piłsudskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00281628/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu drogi wewnętrznej na działce nr 731/3 przy ul. Piłsudskiego w Rypinie na długości około 140 m.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie m.in.:
a) rozbiórki odcinka drogi utwardzonej kamieniem polnym (tzw. „kocie łby”) z wywozem i składowaniem w ilości około 61,0 m2,
b) korytowania pod podbudowy w ilości około 11 m3,
c) podbudowy betonowej na początkowym i końcowym odcinku drogi w ilości około 57 m2,
d) profilowania i zagęszczenia mechanicznego istniejącej nawierzchni z mieszanki piasku i kamienia łamanego w ilości około 357,0 m2,
e) miejscowego wyrównywania istniejącej podbudowy kamieniem łamanym 0-31,5 mm, warstwa do 10 cm, w ilości około 7 m3
f) warstwy wyrównawczej z podsypki piaskowo - cementowej pod płyty i kostkę w ilości około 375 m2,
g) nawierzchni drogi z żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB 100x75 cm w dwóch pasach szer. po 0,75 m w ilości około 210 m2,
h) nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm pasem szer. 1,2 m pomiędzy płytami YOMB w ilości około 165 m2,
i) obsypki zewnętrznych krawędzi ułożonych płyt kamieniem łamanym 0-31,4 mm w ilości około 12,5 m3.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące Załączniki Nr 5 i Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartości złożonej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, której Zamawiający nie może zwiększyć.Wobec powyższego zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cenę przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |