Przebudowa gminnego boiska do piłki nożnej w miejscowości Radzanów
Gmina Radzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345083
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 11:08
- Lokalizacja
- Radzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fcd9626-22bf-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 5691759999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345083 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa gminnego boiska do piłki nożnej w miejscowości Radzanów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Radzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-540
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 679 80 33-35
1.5.8.) Numer faksu: 23 679 80 33 wew. 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radzanow.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.radzanow.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://radzanow.biuletyn.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa gminnego boiska do piłki nożnej w miejscowości Radzanów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fcd9626-22bf-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033883/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa gminnego boiska do piłki nożnej w miejscowości Radzanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00315770/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIN.271.16.2022.JR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1239837,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część pierwsza zamówienia obejmuje:- opracowanie projektów w zakresie koniecznym do wykonania zadania,
- uzyskanie wymaganych uzgodnień i pozwoleń w imieniu inwestora zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- wykonanie robót rozbiórkowych – demontaż istniejącego ogrodzenia,
- wykonanie projektu rozbiórek związanych z przebudową sieci elektroenergetycznej – likwidacja słupów i oraz wykonanie projektu sieci zasilającej 2 stacje telefonii komórkowej – wykonawstwo po stronie właściciela sieci, który zleci wykonanie prac pomiotowi zewnętrznemu,
- rozbudowa sieci elektroenergetycznej na działce Inwestora, o zasilanie oświetlenia zewnętrznego i kontenerów, biurowego i sanitarnych,
- wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego,
- rozbudowa sieci wodociągowej – wykonanie przyłączy wodociągowych do kontenerów,
- wykonanie zbiornika na nieczystości płynne - szamba o poj. 10m3, wraz z wykonaniem przewodów kanalizacji sanitarnej odprowadzającej nieczystości z urządzeń sanitarnych zlokalizowanych w kontenerach,
- wykonanie instalacji do nawadniania boiska wraz z zespołem pompowym,
- prace agrotechniczne i ukształtowanie terenu boiska wraz ze strefą bezpieczną,
- ogrodzenie boiska wys. 1,20m, dł. około 180,00m, 3 bramy szer. 5,00m, 3 furtki szer. 1,00m,
- wyposażenie boiska w 2 komplety bramek, (bramki stalowe 7,32x2,44m i aluminiowe treningowe 5,00x2,00m),
- wyposażenie boiska w 2 zadaszone ławki dla zawodników po 20 miejsc każda ,
- wyposażenie boiska w 2 kpl. piłkochwytów, wys. 5,00m
- dostawę i montaż kontenera biurowego, stanowiącego zaplecze administracyjne,
- dostawę i montaż 2 kontenerów sanitarnych, wraz z wyposażeniem (szatnia, WC, prysznice), stanowiących zaplecze higieniczno-sanitarne dla zawodników,
- alternatywnie – dopuszcza się dostawę zespolonych kontenerów sanitarnych (2 szt.) i kontenera biurowego jako komplet lub zespolonych 2 kontenerów sanitarnych i oddzielnego kontenera biurowego,
- modernizację ciągu pieszo-jezdnego, z zakończeniem go placem manewrowym dla zmiany kierunku jazdy dla autokarów,
- wykonanie wzdłuż ciągu pieszo-jezdnego miejsc parkingowych z nawierzchnią z kostki ażurowej,
- wykonanie ciągów pieszych z nawierzchnią żwirowo-gliniastą,
- wykonanie oświetlenia zewnętrznego – montaż 12 słupów,
- wykonanie monitoringu CCTV – 10 kamer,
- dostawę wyposażenia dodatkowego: chorągiewki, wózek do kredowania linii,
- nadzór autorski nad opracowana dokumentacją projektową,
- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych zieleni w pierwszym okresie wegetacyjnym następującym po realizacji przedmiotowego zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112500-0 - Usuwanie gleby
4.5.5.) Wartość części: 1139837,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część druga zamówienia obejmuje:- opracowanie projektów w zakresie koniecznym do wykonania zadania,
- uzyskanie wymaganych uzgodnień i pozwoleń w imieniu inwestora zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- wyposażenie boiska w 2 trybuny po ok. 100-110 miejsc każda,
- nadzór autorski nad opracowaną dokumentacją projektową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112500-0 - Usuwanie gleby
4.5.5.) Wartość części: 100000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do dnia 08.09.2022r. w przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta dotyczące część 1 zamówienia.
Lp. Nazwa i adres wykonawcy Cena w PLN brutto
1 AEROBAT Sp. z o. o.
ul. Brzozowa Nr 44
11-500 Wilkasy 1 476 000,00 zł
Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części 1 zamówienia wynosi: 1 402 000,00 zł brutto. W związku z powyższym oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1476000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1476000,00 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do dnia 08.09.2022r. w przedmiotowym postępowaniu nie zostały złożone żadne oferty dotyczące część 2 zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Oferta Wykonawcy SPORTPLUS.pl Sp. z o. o. (brak informacji, której części przedmiotowego zamówienia dotyczyła) została odrzucona.Wykonawca SPORTPLUS.pl Sp. z o. o. złożył w dniu 08.09.2022r. ofertę (brak informacji, której części przedmiotowego zamówienia dotyczyła) za pośrednictwem „Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku” dostępnego na ePUAP i udostępnionego również na mini portalu. Oferta Wykonawcy widoczna jest na miniPortalu Zmawiającego jako przesłana w dniu 08.09.2022r. o godz. 10:01. Ponadto przedmiotowa oferta nie została wysłana na ePUAP Zamawiającego.
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |