Naprawa elewacji wraz z doszczelnieniem stolarki okiennej budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni
MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345095
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345095/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 11:11
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65db8fd3-21f7-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 5860102441
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345095 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa elewacji wraz z doszczelnieniem stolarki okiennej budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Przetargów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-332
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tformejster@mir.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przetargi.mir.gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mirgdynia.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowy Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa elewacji wraz z doszczelnieniem stolarki okiennej budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65db8fd3-21f7-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345095
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314331/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/44/FZP/FGB/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Naprawa elewacji wraz z doszczelnieniem stolarki okiennej budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni.
2. Zakres przedmiotu zamówienia przewiduje wykonanie robót budowlanych
3. Przedmiot zamówienia obejmuje realizacje następujących prac:
1) Przegląd elewacji budynku wysokiego
2) usunięcie luźnych fragmentów betonu
3) zabezpieczenie antykorozyjne wyeksponowanych fragmentów zbrojenia w systemie zapewniającym bezpieczne stosowanie na wysokościach np. farba w sprayu
4) wykonanie otuliny wyeksponowanego zbrojenia z masy naprawczej lub innego materiału uzgodnionego z Zamawiającym
5) wykonanie doszczelnienia okien z zewnątrz kondygnacji 400, 700 i 1000
6) usunięcie i wywóz odpadów powstałych w wyniku prowadzenia prac a w szczególności gruzu
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i wymagania wykonania i odbioru robót budowalnych określa niniejsza SWZ, wzór umowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz:
Załącznik nr 1 do SWZ – Opis techniczny (OT) z załącznikami:
a) Załącznik nr 1 do OT – Rzuty elewacji budynku B
b) Załącznik nr 2 do OT - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiORB)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |